Eleni znalazła zapiski zamordowanej przed laty córki

Eleni opowiedziała ostatnio o tragicznej śmierci swojej córki i zapiskach jakie znalazła po jej śmierci, którymi dzieli się z młodzieżą w szkołach. Przyznała też, że oprawcy swojej córki, wybaczyła.
Eleni znalazła zapiski zabitej córki Piosenkarka opowiedziała o nich w programie "Niepokonani" Eleni opowiedziała w programie "Niepokonani" o zapiskach, jakie zostawiła po sobie jej zamordowana 16 lat temu córka. Powiedziała też, że wybaczyła mordercy W programie "Niepokonani" Eleni opowiedziała o tragicznych wydarzeniach sprzed 16 lat, które odmieniły jej życie. Wtedy to właśnie jej córka zginęła z rąk byłego chłopaka. Dziś Eleni mówi, że wybaczyła Piotrowi. Ma także swoją misję. Jej córka, Afrodyta, zostawiła po sobie bowiem notatki, o których gwiazda rozmawia w szkołach z młodzieżą. - Od prawie 15 lat spotykam się z młodzieżą w szkołach, dlatego, że Afrodytka zostawiła zapiski na temat tej znajomości. Długo zastanawiałam się, co ja mam z tym zrobić, bo te zapiski znaleźliśmy po jej śmierci w komputerze - powiedziała w wywiadzie. - Postanowiłam spotykać się z młodzieżą, czytać im to i rozmawiać z nimi, żeby oni nauczyli się rozmawiać ze swoimi rodzicami. Ona sama próbowała przestrzec córkę, która czuła, że tkwi w toksycznym związku. - Widziała, że to uczucie jest niedobre, ale ona broniła się i broniła Piotra. Wiele razy kłóciłyśmy się o to. W momencie, kiedy zerwała z Piotrem, stało się to najgorsze - wyznała. Eleni dodała też, że ważne jest również uważne słuchanie się przez rówieśników. Córka artystki miała podobno wyznać koleżankom, że może zdarzyć się coś niedobrego. Niestety, nikt nie potraktował słów dziewczyny poważnie i doszło do tragedii. - Kładę też nacisk, żeby słuchali tego o czym mówią ich koleżanki i koledzy, bo często jest tak, że ktoś sygnalizuje, że coś się dzieje. Trzeba dociekać, z czym się męczy ta osoba - oznajmiła piosenkarka. - Jest naprawdę wiele takich przypadków. Młodzi ludzi przychodzą do mnie i zwierzają mi się z takich problemów - dodała. Eleni przyznaje, że czytanie zapisków Afrodyty przedłuża w jakiś sposób jej życie. Wokalistka, choć zaraz po śmierci córki była załamana, nie nosiła w sobie długo nienawiści i przebaczyła chłopakowi, który wywiózł do lasu i zamordował jej córkę. Eleni czeka na dzień, kiedy zabójca wyjdzie z więzienia - chce się z nim spotkać w cztery oczy. Dodała, że rozmawiała już z chłopakiem telefonicznie i okazał skruchę. Próbował też przeprosić Eleni, ale brakowało mu słów. Wtedy wokalistka powiedziała mu, żeby zrobił coś ze sobą i stał się lepszym człowiekiem. - Wiem, że jeżeli dożyjemy tego dnia, kiedy wyjdzie, to będę dążyła do tego spotkania - mówiła w wywiadzie. - Będziemy mieli wiele sobie do powiedzenia... albo nic. Może i jemu i mi będzie to potrzebne - dodała. Kiedy jej córka została zamordowana wpadła w depresję. Jej cały świat, jak mówi, rozpadł się w jednej chwili. Teraz artystka czuje się silniejszą kobietą, pełną dystansu do świata i swojej pracy.

W programie "Niepokonani" Eleniopowiedziała o tragicznych wydarzeniach sprzed 16 lat, które odmieniły jej życie. Wtedy to właśnie jej córka zginęła z rąk byłego chłopaka. Dziś Eleni mówi, że wybaczyła Piotrowi. Ma także swoją misję. Jej córka, Afrodyta, zostawiła po sobie bowiem notatki, o których gwiazda rozmawia w szkołach z młodzieżą.

Od prawie 15 lat spotykam się z młodzieżą w szkołach, dlatego, że Afrodytka zostawiła zapiski na temat tej znajomości. Długo zastanawiałam się co ja mam z tym zrobić, bo te zapiski znaleźliśmy po jej śmierci w komputerze - powiedziała w wywiadzie. - Postanowiłam spotykać się z młodzieżą czytać im to i rozmawiać z nimi, żeby oni nauczyli się rozmawiać ze swoimi rodzicami.

Ona sama próbowała przestrzec córkę, która czuła, że tkwi w toksycznym związku.

Widziała, że to uczucie jest nie dobre, ale ona broniła się i broniła Piotra. Wiele razy kłóciłyśmy się o to. W momencie, kiedy zerwała z Piotrem stało się to najgorsze - wyznała.

Eleni dodała też, że ważne jest również uważne słuchanie się przez rówieśników. Córka artystki miała podobno wyznać koleżankom, że może zdarzyć się coś niedobrego. Niestety, nikt nie potraktował słów dziewczyny poważnie i doszło do tragedii.

Kładę też nacisk, żeby słuchali tego o czym mówią ich koleżanki i koledzy, bo często jest tak, że ktoś sygnalizuje, że coś się dzieje. Trzeba dociekać z czym się męczy ta osoba - oznajmiła piosenkarka. - Jest naprawdę wiele takich przypadków. Młodzi ludzi przychodzą do mnie i zwierzają mi się z takich problemów - dodała.

EleniKapif

Eleni przyznaje, że czytanie zapisków Afrodyty przedłuża w jakiś sposób jej życie. Wokalistka choć, zaraz po śmierci córki była załamana, nie nosiła w sobie długo nienawiści i przebaczyła chłopakowi, który wywiózł do lasu i zamordował jej córkę. Eleni czeka na dzień, kiedy zabójca wyjdzie z więzienia - chce się z nim spotkać w cztery oczy. Dodała, że rozmawiała już z chłopakiem telefonicznie i okazał skruchę. Próbował też przeprosić Eleni, ale brakowało mu słów. Wtedy wokalistka powiedziała mu, żeby zrobił coś ze sobą i stał się lepszym człowiekiem.

Wiem, że jeżeli dożyjemy tego dnia, kiedy wyjdzie to będę dążyła do tego spotkania - mówiła w wywiadzie. - Będziemy mieli wiele sobie do powiedzenia... albo nic. Może i jemu i mi będzie to potrzebne - dodała.

Kiedy jej córka została zamordowana wpadła w depresję. Jej cały świat jak mówi rozpadł się w jednej chwili. Teraz artystka czuje się silniejszą kobietą, pełną dystansu do świata i swojej pracy.

majk

Więcej o:
Komentarze (14)
Eleni znalazła zapiski zamordowanej przed laty córki
Zaloguj się
 • mi_ia

  Oceniono 188 razy 152

  cudowna kobieta, jak wielkim trzeba być człowiekiem, żeby umieć wybaczyć mordercy swojego dziecka

 • zofka

  Oceniono 117 razy 99

  Podziwiam ja, ja nie wybaczylabym mordercy mego dziecka. Nigdy.

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 86 razy 52

  Podziwiam ją za tę misję ! Bo każdy może się znaleźć w niebezpieczeństwie,zwłaszcza młody,niedoświadczony człowiek nie wie co w takiej sytuacji zrobić. Coraz trudniej chronić się przed niebezpieczeństwem jakie świat niesie.Coraz trudniej chronić dzieci,bo jak tu nie dać mu np.do ręki takiej rzeczy jak tablet ? Jednocześnie mieć świadomość co on tam może znaleźć. Dorosły człowiek czyjeś tam wypociny - oleje najnormalniej w świecie,ale dziecko?No i niebezpieczeństwa jakie niesie ulica.Ostatnio Kuba jest tego przykładem !
  Natomiast nie rozumiem Eleni,bo to straszne! Dlaczego ona chce się spotkać z mordercą swojej córki? Czy ona poda mu rękę ?To przecież z tej jego obrzydliwej ręki, zginęła jej córka!
  Myślę że rana w psychice Eleni nie zabliźniła się normalnie,pozostała skaza,która prowadzi ją w taki ,a nie inny sposób i to jej pozwala żyć w takim, a nie innym, własnym, stworzonym przez siebie,małym świecie.

 • wizjinerka

  Oceniono 49 razy 41

  Jestem pełna podziwu dla Pani Eleni. Przeżyć taką tragedię, i szukać powodu dlaczego do niej doszło a nie pielęgnować w sobie nienawiści do sprawcy - to wielka sztuka. A pomoc innym na podstawie własnej tragedii zasługuje na uznanie i duży szacunek.

 • trzezwy

  Oceniono 66 razy 36

  „Eleni znalazła zapiski zamordowanej przed laty córki.
  (...)Od prawie 15 lat spotykam się z młodzieżą w szkołach, dlatego, że Afrodytka zostawiła zapiski na temat tej znajomości”

  Czyli to taki njus sprzed 15 lat...

 • Gość: luiza

  Oceniono 9 razy 7

  Kobieta - Anioł , uwielbiam Ją - moim Największym marzeniem jest spotkać się z Tą Wielką Gwiazdą i tak szczerze porozmawiać sobie ...... Nie robię jednak sobie na to nadziei ... nie mam takich możliwości... a może jednak spotka mnie to szczęście... Pozdrawiam , Luiza z Opolskiego

 • Gość: Matka

  Oceniono 10 razy -6

  Pewnie Elenii czeka na spotkanie z zabójcą swojej córki żeby go zbić. Ptzebaczając mu zdradziła by swoje dziecko. Nie wieże jej.

 • the_dzidka

  Oceniono 143 razy -9

  Trzeba być niespełna rozumu, żeby wiedząc, jak wyglądały ostatnie chwile życia córki - a wiedziała to z zeznań samego mordercy, jak bardzo dziewczynka się bała, klęczała przed nim, płakała i prosiła, żeby jej nie zabijał - wybaczyć mordercy własnego dziecka. Pamiętam tę sprawę, wszyscy w Poznaniu byli wstrząśnięci. Moim zdaniem pani Eleni to nieszczęście rzuciło się na mózg i tylko dlatego "wybaczyła". Nie wyobrażam sobie, aby zdrowy psychicznie człowiek mógł coś takiego wybaczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX