Doda znów w programie Kuby Wojewódzkiego, lecz nie jako gość

Będzie gościem?
Doda znów u Wojewódzkiego Ale nie jako gość! Doda zaśpiewa i zatańczy we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego. Jego gościem będzie też Kuba Kosecki Na kanapach u Kuby Wojewódzkiego Doda gościła już trzykrotnie. W piątek gwiazda zapowiedziała, że w programie pojawi się kolejny raz. Tym razem jednak nie w roli gościa. Doda opublikowała na Instagramie zdjęcia z próby swojego występu. Towarzyszyli jej tancerze oraz fani. - Jeeeej! Było super! Mam fantastycznych tancerzy i najukochańszych fanów - napisała. Doda wystąpiła w kreacji, którą widzieliśmy już na okładce najnowszego singla. Czarna, lateksowa sukienka i długie rękawiczki - wyglądała rockowo i seksownie. Jednym z gości nadchodzącego odcinka będzie Kuba Kosecki. Wojewódzki poinformował o tym fanów przez Facebooka.

Na kanapach u Kuby WojewódzkiegoDoda gościła już trzykrotnie. W piątek gwiazda zapowiedziała, że w programie pojawi się kolejny raz. Tym razem jednak nie w roli gościa.

Doda opublikowała na Instagramie zdjęcia z próby swojego występu. Towarzyszyli jej tancerze oraz fani.

Jeeeej! Było super! Mam fantastycznych tancerzy i najukochańszych fanów - napisała.

Doda wystąpiła w kreacji, którą widzieliśmy już na okładce najnowszego singla. Czarna, lateksowa sukienka i długie rękawiczki - wyglądała rockowo i seksownie.

DodaInstagram.com

Jednym z gości nadchodzącego odcinka będzie Kuba Kosecki. Wojewódzki poinformował o tym fanów przez Facebooka.

Kuba Kosecki, Kuba WojewódzkiFacebook.com

Będziecie oglądać wtorkowy występ Dody u Kuby?

aga