Dorota Deląg urodziła!

Dorota Deląg została mamą.
Dorota Deląg urodziła córkę! Aktorka po raz pierwszy została mamą Dorota Deląg dołączyła do grona młodych mam. Kilka dni temu aktorka urodziła córkę - informuje "Życie na gorąco". Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy Tomasz Schejbal. Jak się dowiadujemy, para długo wybierała imię dla dziecka. - Wahali się między Sarą a Polą. W końcu postanowili wybrać to drugie - czytamy w magazynie. Deląg nie opowiadała o ciąży w kolorowych magazynach. W błogosławionym stanie unikała imprez i fotoreporterów. Informacje o dziecku potwierdziła oficjalnie dopiero w 7. miesiącu ciąży. - Razem z mężem bardzo cieszymy się, że już wkrótce urodzi się nam dziecko. Nie chcę zdradzać, czy będzie to chłopczyk czy dziewczynka. Mogę powiedzieć tylko tyle, że my już wiemy - powiedziała gwiazda w rozmowie z portalem Plejada.pl Gratulujemy!

Dorota Deląg właśnie dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Kilka dni temu aktorka urodziła córkę, poinformowało "Życie na gorąco". Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy Tomasz Schejbal. Para ciągle nie wybrała imienia dla dziecka.

Wahali się między Sarą a Polą. Wreszcie postanowili wybrać to drugie - czytamy w magazynie.

Dorota Deląg i Tomasz Schejbal, mążWBF

Deląg nie była skora do opowiadania o ciąży w kolorowych magazynach. W błogosławionym stanie unikała imprez i fotoreporterów. Ostatecznie potwierdziła ją oficjalnie dopiero w 7. miesiącu.

Razem z mężem bardzo cieszymy się, że już wkrótce urodzi nam się dziecko. Nie chcę mówić czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, mogę powiedzieć tylko tyle, że my już wiemy - powiedziała w rozmowie z portalem Plejada.pl

Dorota DelągKapif

Gratulujemy!

karo

Więcej o:
Komentarze (11)
Dorota Deląg urodziła!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 26 razy 18

  Na Ozyrysa, kto to?

 • nitkaid

  Oceniono 23 razy 15

  Nie wiem, kim jest ta kobieta, ale moja sąsiadka też ostatnio urodziła córeczkę. Nazwała ją Alicja. Może o tym też napiszcie :P

 • mamoniowa303

  Oceniono 13 razy 13

  Dorota Deląg urodziła córeczkę. Nie zdradziła imienia
  Wahali się między Sarą a Polą. Wreszcie postanowili wybrać to drugie - czytamy w magazynie.

  Faktycznie nie zdradziła imienia...

 • lili28

  Oceniono 12 razy 8

  To ona w ciazy byla???Nawet nie wiedzialam...I dobrze ze sie nie afiszuje i nie zarabia na dziecku tak jak niektore- pozal sie Boze- aktoreczki...Zycze zdrowka dla maluszka i wytrwalosci dla rodzicow:)

 • lech2011

  Oceniono 2 razy 2

  Nie zdradziła imienia

  Ale wstrętna paskuda.
  Cała Polska wszystko rzuciła i czeka na tę informację ! Nikt nie pracuje, tramwaje stanęły, wszyscy w najwyższym napięciu, a ta nic nie mówi... jakie to imię !?

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  justyna co zbiera opłate parkingowa w pewnym miescie na pn-zach polski-tez urodziła-wiesz karo???

 • pan.malowany

  Oceniono 1 raz 1

  News prosto z doopy

 • valla

  Oceniono 33 razy -13

  jakies stare pudlo... znana bo jest znana? kto to w ogole jest?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX