The Killers wystąpią na gali MTV EMA 2013

Imprezę rozkręci Redfoo z LMFAO, a za kulisami artystów będzie obserwować Ariana Grande.

MTV EMA 2013 będzie największym muzycznym wydarzeniem tego roku! Stacja właśnie ogłosiła kolejną gwiazdę, która zagra podczas zbliżającej się gali. Oprócz Katy Perry fani będą mieli okazję zobaczyć na scenie muzyków z The Killers, którzy pojawią się na gali MTV EMA po raz czwarty, a dzień później będą świętować premierę nowej płyty "Direct Hits" i dziesięciolecie współpracy.

The Killers zagrają w Amsterdamie aż dwukrotnie! Pierwszy raz fani usłyszą zespół 8 listopada podczas koncertu World Stage. Jest on jednym z pobocznych projektów MTV organizowanym w ramach MTV Music Week, który poprzedza galę w Ziggo Dome. Drugi raz muzycy pojawią się już na rozdaniu statuetek.

Redfoomat.prasowe

Atmosfera na MTV EMA na pewno będzie gorąca. Jako oficjalny DJ imprezy zadba o to sam zwariowany Redfoo z LMFAO. Z jego udziałem z pewnością to wydarzenie będzie nie z tej ziemi! Duet LMFAO zasłynął dzięki takim piosenkom jak "Party Rock Anthem" i "Sexy And I Know It", a płyta rozeszła się w ponad trzech milionach egzemplarzy.

Sprawię, że ta impreza będzie szalona! - powiedział Redfoo.

Redfoomat.prasowe

Z kolei na backstage'u pojawi się Ariana Grande. Gwiazda serialu Nickelodeon "Sam i Cat" wydała niedawno swój debiutancki album "Yours Truly", który od razu uplasował się na pierwszym miejscu Billboard Top 200. Artystka po raz pierwszy pojawi się na EMA, gdzie będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia zza kulis poprzez media społecznościowe.

Bardzo się cieszę, że będę mogła wziąć udział w MTV EMA, podglądać, co dzieje się za kulisami i dzielić się tym z fanami z całego świata! Pamiętajcie, żeby 10 listopada śledzić fanpage MTV, gdzie na bieżąco będę umieszczać informacje i ciekawostki z backstage'u. Zapowiada się niesamowita impreza! - powiedziała Ariana.

Ariana Grandemat.prasowe

W wyścigu o nagrody MTV EMA 2013 prowadzą Justin Timberlake i Macklemore & Ryan Lewis z pięcioma nominacjami każdy. Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus i Robin Thicke są tuż za nimi, z czterema szansami na statuetkę. Taylor Swift, Bruno Mars, Green Day, Thirty Seconds to Mars, Daft Punk, Rudimental, Icona Pop i One Direction walczą o trzy nagrody. Artyści z dwiema nominacjami w różnych kategoriach to: Rihanna, Katy Perry, Eminem, Jay Z, Bastille, Imagine Dragons, The Killers, Paramore, Rita Ora, Drake, Afrojack, Avicii, Calvin Harris i Iggy Azalea.

MTV EMAmat.prasowe

MTV EMA jest świętem muzyki, gdzie nagradzani są najgorętsi wykonawcy rozmaitych gatunków muzyki z całego świata. Fani mają niepowtarzalną okazję głosowania w różnych kategoriach MTV EMA na stronie www.mtvema.com lub na http://m.mtvema.com , m.in. w kategoriach Najlepszy Debiut, Najlepszy Występ na Żywo i innych. Głosowanie trwa do 8 listopada, do godz. 11:59.

Relacja na żywo z Ziggo Dome w Amsterdamie 10 listopada o godz. 21:00 na antenie  MTV Polska.

Komu kibicujecie?

Natalia