Adam Sztaba pogodził się z Dorotą Szelągowską i wprowadził do domu?

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska zażegnali konflikt.
Sztaba pogodził się z Szelągowską? Wygląda na to że para zażegnała konflikt Wygląda na to, że Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wreszcie zażegnali konflikt. Kompozytor podobno wprowadził się znów do domu. Para jest ze sobą od 11 lat. Zaledwie 3 miesiące po ślubie Adama Sztaby i Doroty Szęlągowskiej gruchnęła wieść o tym, że młodzi przeżywają kryzys, a kompozytor wyprowadził się z domu. Wygląda na to, że Sztaba i Szelągowska wreszcie zażegnali konflikt. Kompozytor podobno wprowadził się znów do domu. Fakt.pl przyłapał parę w modnej restauracji. Nic nie wskazywało na to, by przechodzili jakiś kryzys. Państwo młodzi wręcz nie mogli się od siebie oderwać. Para jest ze sobą od 11 lat. W maju wzięli cichy ślub, na którym było tylko kilka osób. Świadkami zaś byli ich bliscy znajomi, Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka. Podobno coś pękło w Dorocie Szęlągowskiej niedługo po ślubie. Miała mieć dosyć tego, że Sztaba niemal cały swój czas poświęca pracy. - Czasami mam dosyć, że sama muszę wędrować po zakupy, że z przyjaciółką idę na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Wtedy mi coś puszcza - cytuje wypowiedź Szelągowskiej "Na żywo". Para miała nadzieję, że ślub odświeży ich związek. Wygląda na to, że wreszcie udało im się dojść do porozumienia.

Zaledwie 3 miesiące po ślubie Adama Sztaby i Doroty Szęlągowskiej gruchnęła wieść o tym, że młodzi przeżywają kryzys, a kompozytor wyprowadził się z domu (Szelągowska wróciła do domu. Co na to Sztaba? Wyprowadził się do kolegi). Wygląda na to, że Sztaba i Szelągowska wreszcie zażegnali konflikt. Kompozytor podobno wprowadził się znów do domu. Fakt.pl przyłapał parę w modnej restauracji. Nic nie wskazywało na to, by przechodzili jakiś kryzys. Państwo młodzi wręcz nie mogli się od siebie oderwać. Na zdjęciach zamieszczonych przez portal, widać, jak Sztaba czule dotyka żonę, gładzi po twarzy i całuje.

PHOTO MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS !!!PAPARAZZI!!! ZDJECIA BEZ WIEDZY I ZGODY OSOB FOTOGRAFOWANYCH!!! PUBLIKACJA NA ODPOWIEDZIALNOSC REDAKCJI!!! RZUCEWO N/Z ADAM SZTABA BIERZE SLUB Z  DOROTA SZELAGOWSKA CORKA KATARZYNY GROCHOLI SWIADKAMI BYLI NATALIA KUKULSKA WRAZ Z MEZEM MICHALEM DABROWKA WSROD GOSCI  BYLI TAKZE EUROPOSEL MAREK SIWIEC ORAZ HENRYKA KRZYWONOS SLUB ODBYL SIE W PLENERZE NA TERENIE STAREJ CEGIELNI W RZUCEWIE KOLO PUCKA I ZACZAL SIE O 20 PO SLUBIE WSZYSCY GOSCIE UDALI SIE DO STAREJ CEGIELNI NA WESELE 30/05/2013 KOMPOZYTOR MUST BE THE MUSIC JUROR EAST NEWS/MARCIN GADOMSKI

Para jest ze sobą od 11 lat. W lmaju wzięli cichy ślub, na którym było tylko kilka osób. (Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli ślub! Wśród gości wiele znanych twarzy!). Świadkami zaś byli ich bliscy znajomi, Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka. Podobno coś pękło w Dorocie Szęlągowskiej niedługo po ślubie. Miała mieć dosyć tego, że Sztaba niemal cały swój czas poświęca pracy.

Czasami mam dosyć, że sama muszę wędrować po zakupy, że z przyjaciółką idę na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Wtedy mi coś puszcza - cytuje wypowiedź Szelągowskiej "Na żywo".

Para miała nadzieję, że ślub odświeży ich związek. Wygląda na to, że wreszcie udało im się dojść do porozumienia.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, syn Antek Kapif

Vic