George będzie miał aż SZEŚCIORO chrzestnych? "Są przyjaciółmi księżnej i księcia"

Na razie brak jest oficjalnego potwierdzenia

Coraz bliżej do 23 października, kiedy to książę George zostanie ochrzczony (zob.: Znamy datę chrztu księcia George'a. Książęca para znów łamie tradycję). Kto jednak będzie go trzymał do chrztu? Szczegóły zdradza "Sunday Times":

Książę George będzie miał 6 rodziców chrzestnych, wszyscy są przyjaciółmi księżnej i księcia Cambridge: Fergus Boyd, Hugh van Cutsem i Emilia d'Erlanger, i 3 osoby z tej grupy: Oliver Baker, Alasdair Coutts-Wood, Alicia Fox-Pitt, Virginia Fraser i Olivia Bleasdale. Oficjalne potwierdzenie jest mało prawdopodobne jeszcze przez co najmniej tydzień.

Tekst na portalu Hrhduchesskate.blogspot.com rzuca nieco światła na niektóre z wymienionych postaci.

Hugh van Cutsem to najbardziej oczywisty wybór - jest bardzo bliskim przyjacielem Williama. Książę jest ojcem chrzestnym córki Hugh.

Książę William, książę GeorgeAFP/EAST NEWS/CARL COURT

Autor tekstu jest zaskoczony "nominacją" Fergusa Boyda.

Nikt się tego nie spodziewał - czytamy. - Absolwent Eton miał swój pokój obok Williama w St. Salvator's Hall w St. Andrews.

Możemy się też co nieco dowiedzieć o Emilii d'Erlanger.

Jest współwłaścicielką firmy projektującej wnętrza d'Hebron i Sloan. Emilia jest przyjaciółką zarówno Williama, jak i Kate, uczęszczała do Marlborough College wraz z księżną i towarzyszyła jej podczas wakacji na Ibizie w 2007 roku.

Rewelacje o rodzicach chrzestnych nie zostały jeszcze potwierdzone.

Niczego nie będziemy wiedzieć na pewno, dopóki Pałac nie wyda oficjalnego oświadczenia - czytamy w komentarzu.

alex

Więcej o: