Marina i Wojtek Szczęsny mieszkają razem w Londynie?

Marina i Szczęsny znów zacieśniają znajomość.
Marina i Szczęsny mieszkają razem? Wokalistka i sportowiec zacieśniają znajomość W minione wakacje niemal cała Polska żyła domniemanym romansem Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego. Trzeba przyznać, że zainteresowani sami podsycali plotki na swój temat. Marina systematycznie zamieszczała na Facebooku ich wspólne zdjęcia, a kilka razy przyłapano parę na plaży. Wakacje się skończyły, ale znajomość najwyraźniej wciąż trwa. Marina zamieściła na Instagramie filmik, na którym przygrywa sobie na pianinie do hitu Rudimental "Waiting all night". Co ciekawe, niecały miesiąc temu filmik nagrany w tym samy otoczeniu zamieścił też Wojtek Szczęsny. Piłkarz pochwalił się wtedy swoim muzycznym talentem i zagrał przebój Beyonce "Halo". Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Szczęsny w programie "20 m2 Łukasza" zaprzeczył plotkom na temat romansu z wokalistką. - Jesteśmy tylko przyjaciółmi i nie będziemy ze sobą. Bardzo fajna dziewczyna, ale jesteśmy na etapie przyjacielskim - twierdził piłkarz. Przyznał jednocześnie, że jakiś czas temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Sandrą Dziwiszek i - jak twierdzi - teraz mieszka w swoim apartamencie z kolegą. - Moje lokum ma 260 m kw. powierzchni. Mieszkam tam z przyjacielem - wyjaśnił. Czyżby teraz towarzystwa w jego mieszkaniu dotrzymywała mu Marina?

W te wakacje niemal cała Polska żyła domniemanym romansem Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego. Trzeba przyznać, że zainteresowani sami podsycali plotki na swój temat: Marina zamieszczała na profilu zdjęcia z piłkarzem (Marina i Szczęsny bawią się razem na Openerze!). Parę przyłapano też na wspólnym leniuchowaniu na plaży Marina i Wojtek Szczęsny bawią się na plaży i leżą na jednym leżaku. To przyjaźń czy kochanie?). Wakacje minęły, ale znajomość najwyraźniej wciąż trwa. Marina zamieściła na swoim Instagramie filmik, na którym przygrywa sobie na pianinie do hitu Rudimental "Waiting all night".

Marina Screen z Instagram

Niecały miesiąc temu filmik w tym samy otoczeniu zamieścił też Wojtek Szczęsny. Piłkarz pochwalił się swoim muzycznym talentem i zagrał przebój Beyonce "Halo".

Wojtek Szczęsny Screen z Facebook.com

Szczęsny był bardzo dumny ze swoich możliwości. Fotkę podpisał:

Wojtek Szczęsny Screen z Facebook..com

Nietrudno zauważyć, że filmiki nagrano w tym samym pomieszczeniu. Zgadza się kolor ścian i biało czarna szafka. Nawet dwie gitary są oparte o ścianę w tym samym ustawieniu. Być może Marina odwiedziła Wojtka Szczęsnego w jego mieszkaniu w Londynie i zatrzymała się u niego na jakiś czas.

Marina i Wojtek Szczęsny Screen z Instagram/ Screen z Facebook.com

Przypomnijmy, że Szczęsny w programie "20 m2 Łukasza"  zaprzeczył plotkom na temat romansu z wokalistką.

Jesteśmy tylko przyjaciółmi i nie będziemy ze sobą. Bardzo fajna dziewczyna, ale jesteśmy na etapie przyjacielskim - twierdził piłkarz.

Przyznał jednak, że rozstał się ze swoją dziewczynę, Sandrą Dziwiszek, z którą był w poważnym związku i mieszkał w Londynie. Teraz mieszka w swoim apartamencie z kolegą.

Ma 260 m2. Mieszkam z kolegą, przyjacielem - wyjaśnił.

Czyżby teraz towarzystwa w jego mieszkaniu dotrzymywała mu Marina?

Vic