Dominika Ostałowska ma problemy ze zdrowiem? Ponoć stąd dodatkowe kilogramy

Zmiany w wyglądzie nie są bez przyczyny?
Ostałowska ma problemy ze zdrowiem? Ponoć stąd dodatkowe kilogramy Dominika Ostałowska ostatnio przytyła. Według doniesień "Na Żywo", te kilka dodatkowych kilogramów, które niedawno przybyło aktorce, to skutek choroby tarczycy. Na początku września, pisaliśmy o modowej wpadce Dominiki Ostałowskiej z gali "1000 razy M jak miłość". Źle dobrana garderoba uwidoczniła mankamenty pełniejszej ostatnio sylwetki wielkiej aktorki. Według doniesień "Na Żywo", te kilka dodatkowych kilogramów, które niedawno przybyło Ostałowskiej, to skutek choroby. Gwiazda zaniepokojona zmianą w wyglądzie udała się na wizytę do swojego lekarza dermatologa. Przypuszczała, że to reakcja alergiczna na jakiś kosmetyk, którego używała ostatnio do zabiegów upiększających - powiedziała w "Na Żywo" znajoma aktorki. Specjalista skierował Ostałowską na badania. Lekarz zlecił jej zbadanie poziomu hormonów. Ich wynik nie wzbudził wątpliwości. Okazało się, że aktorka ma chorą tarczycę. Dominikę czeka terapia - można przeczytać w "Na Żywo". Gazeta sugeruje, że szczególnie negatywny wpływ na rozwój choroby miał silny stres po śmierci matki aktorki. Dla Dominiki to był ogromny cios - relacjonuje informator czasopisma. - Starała się trzymać w ryzach, na planie serialu pracowała bez wytchnienia, ale była wyraźnie zgaszona, bez życia. Doświadczenie uczy nas, że nierzadko sensacyjne doniesienia tabloidów okazują się być jedynie plotkami wyssanymi z palca. Mamy szczerą nadzieję, że tak jest akurat w tym przypadku.

Na początku września, pisaliśmy o modowej wpadce Dominiki Ostałowskiej z gali "1000 razy M jak miłość" (Zobacz: To piękna kobieta, ale na gali "M jak miłość" wyglądała FATALNIE). Źle dobrana garderoba uwidoczniła mankamenty pełniejszej ostatnio sylwetki wielkiej aktorki. Według doniesień "Na Żywo", te kilka dodatkowych kilogramów, które niedawno przybyło Ostałowskiej, to skutek choroby.

Gwiazda zaniepokojona zmianą w wyglądzie  udała się na wizytę do swojego lekarza dermatologa. Przypuszczała, że to reakcja alergiczna na jakiś kosmetyk, którego używała ostatnio do zabiegów upiększających - powiedziała w "Na Żywo" znajoma aktorki.

Specjalista skierował Ostałowską na badania.

Lekarz zlecił jej zbadanie poziomu hormonów. Ich wynik nie wzbudził wątpliwości. Okazało się, że aktorka ma chorą tarczycę. Dominikę czeka terapia - można przeczytać w "Na Żywo".

Dominika OstałowskaKapif

Gazeta sugeruje, że szczególnie negatywny wpływ na rozwój choroby miał silny stres po śmierci matki aktorki.

Dla Dominiki to był ogromny cios - relacjonuje informator czasopisma. - Starała się trzymać w ryzach, na planie serialu pracowała bez wytchnienia, ale była wyraźnie zgaszona, bez życia.

Joanna Koroniewska, Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek, m jak miłośćMTL Maxfilm

Doświadczenie uczy nas, że nierzadko sensacyjne doniesienia tabloidów okazują się być jedynie plotkami wyssanymi z palca. Mamy szczerą nadzieję, że tak jest akurat w tym przypadku.

karo