Katarzyna Grochola uzależniła się od hazardu? "Stres próbuje rozładować w kasynie"

Pisarka odreagowuje podobno problemy rodzinne w kasynie.
Grochola uzależniła się od hazardu? Pisarka odreagowuje podobno problemy rodzinne w kasynie Katarzyna Grochola coraz częściej odwiedza jedno z warszawskich kasyn. Podobno w taki sposób rozładowuje stres związany z problemami rodzinnymi swojej córki. Katarzyna Grochola podobno coraz częściej odwiedza jedno z warszawskich kasyn. - Od kilku tygodni często odwiedza nas pisarka Katarzyna Grochola - zdradził w wywiadzie z "Na żywo" pracownik lokalu. Sprawa, jak czytamy w tabloidzie, jest poważna. W kasynie można przegrać całą fortunę, a Grochola coraz częściej tam przebywa. Podobno w taki sposób rozładowuje stres związany z problemami rodzinnymi swojej córki Doroty Szelągowskiej - żony Adama Sztaby. Para przeżywa właśnie prawdziwy kryzys. - Kasia tak bardzo przejmuje się małżeńskimi problemami córki, że stres próbuje rozładować w kasynie - wyznała przyjaciółka Grocholi. Kryzys małżeński córki pisarka przeżywa tym bardziej, że uwielbiała swojego zięcia. Grochola sama nie miała szczęścia w miłości i miała nadzieję, że córka nie podzieli jej losu. Podobno Adam Sztaba pomieszkuje teraz u Oli Kwaśniewskiej i jej męża. Zarówno muzyk jak i córka pisarki przeżywają prawdopodobny rozpad małżeństwa. - Dorota wypłakuje się w ramionach mamy - zdradził tabloidowi znajomy rodziny. - Tych emocji jest tak wiele, że Kasia od czasu do czasu ucieka w hazard - dodał. Kto wie, może Sztaba i Szelągowska niebawem wrócą do siebie i Grocholi nie będą już potrzebne rozładowania w kasynie.

Katarzyna Grochola podobno coraz częściej odwiedza jedno z warszawskich kasyn.

Od kilku tygodni często odwiedza nas pisarka Katarzyna Grochola - zdradził w wywiadzie z "Na żywo" pracownik lokalu.

Sprawa, jak czytamy w tabloidzie, jest poważna. W kasynie można przegrać całą fortunę, a Grochola coraz częściej tam przebywa. Podobno w taki sposób rozładowuje stres związany z problemami rodzinnymi swojej córki Doroty Szelągowskiej - żony Adama Sztaby. Para przeżywa właśnie prawdziwy kryzys (zobacz: Szelągowska wróciła do domu. Co na to Sztaba? Wyprowadził się do kolegi).

Kasia tak bardzo przejmuje się małżeńskimi problemami córki, że stres próbuje rozładować w kasynie - wyznała przyjaciółka Grocholi.

KATARZYNA GROCHOLA Fot. Artur Kubasik / Agencja Gazeta

Kryzys małżeński córki pisarka przeżywa tym bardziej, że uwielbiała swojego zięcia. Grochola sama nie miała szczęścia w miłości i miała nadzieję, że córka nie podzieli jej losu. Podobno Adam Sztaba pomieszkuje teraz u Oli Kwaśniewskiej i jej męża. Zarówno muzyk jak i córka pisarki przeżywają prawdopodobny rozpad małżeństwa.

Dorota wypłakuje się w ramionach mamy - zdradził tabloidowi znajomy rodziny. - Tych emocji jest tak wiele, że Kasia od czasu do czasu ucieka w hazard - dodał.

Kto wie, może Sztaba i Szelągowska niebawem wrócą do siebie i Grocholi nie będą już potrzebne rozładowania w kasynie.

Adam Sztaba, Dorota SzelągowskaKAPIF

katarzyna grochola, dorota szelagowskawarszawska.tv

Sztaba,GrocholaKapif