Rogalska jednak nie zwolniona! Wróci do TVP2 po zakończeniu emisji reklamy "Biedronki"

Zobaczymy ją znów w "Pytaniu na śniadanie"?
Rogalska jednak nie zwolniona! Wróci do TVP2 po zakończeniu emisji reklamy "Biedronki" Wiadomość o zwolnieniu Marzeny Rogalskiej z TVP2 zdziwiła chyba wszystkich. Okazuje się jednak, że dziennikarka zniknie z anteny tylko na jakiś czas Wiadomość o zwolnieniu Marzeny Rogalskiej z TVP2 zdziwiła chyba wszystkich. Okazuje się jednak, że dziennikarka zniknie z anteny tylko na jakiś czas. Co więcej, nieprawdą okazały się plotki, jakoby Rogalska nie uzgodniła ze stacją swoich planów zawodowych i występu w reklamie "Biedronki". Marzena Rogalska z wyprzedzeniem informowała dyrekcję TVP2 o swoich planach związanych z udziałem we wspomnianej kampanii reklamowej. Decyzja o tym, że - z uwagi na zasady etyki dziennikarskiej - w czasie trwania kampanii Marzena Rogalska nie będzie prowadzić "Pytania na śniadanie" była wspólną decyzją dyrekcji TVP2 i Marzeny Rogalskiej - powiedział Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Rakowiecki odniósł się także do zarzutów, że tylko Rogalskiej "dostało się" za występ w reklamie. Żadnych konsekwencji nie poniósł bowiem Maciej Kurzajewski, który wziął udział w spocie PKO BP. Kluczowe jest to, że Maciej Kurzajewski bierze udział przede wszystkim w akcji społecznej, której sens i wydźwięk TVP ocenia bardzo wysoko. Reklama to jedynie "odprysk" tej akcji, którą w dodatku poprzez nawiązanie do akcji dodatkowo wspomaga i promuje - dodał Rakowiecki. Dziennikarz nie tylko występuje w reklamie banku, lecz również uczestniczy w jego akcji mającej na celu promocję aktywności fizycznej. W samym spocie możemy zauważyć, że Kurzajewski ma na sobie koszulkę z napisem "Biegajmy razem".

Wiadomość o zwolnieniu Marzeny Rogalskiej z TVP2 zdziwiła chyba wszystkich (Zobacz: Marzena Rogalska wyrzucona z "Pytania na śniadanie"! Przez reklamę Biedronki). Okazuje się jednak, że dziennikarka zniknie z anteny tylko na jakiś czas. Co więcej, nieprawdą okazały się plotki, jakoby Rogalska nie uzgodniła ze stacją swoich planów zawodowych i występu w reklamie "Biedronki".

Marzena Rogalska z wyprzedzeniem informowała dyrekcję TVP2 o swoich planach związanych z udziałem we wspomnianej kampanii reklamowej. Decyzja o tym, że - z uwagi na zasady etyki dziennikarskiej - w czasie trwania kampanii Marzena Rogalska nie będzie prowadzić "Pytania na śniadanie" była wspólną decyzją dyrekcji TVP2 i Marzeny Rogalskiej - powiedział Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Marzena RogalskaKapif

Rakowiecki odniósł się także do zarzutów, że tylko Rogalskiej "dostało się" za występ w reklamie. Żadnych konsekwencji nie poniósł bowiem Maciej Kurzajewski, który wziął udział w spocie PKO BP.

Kluczowe jest to, że Maciej Kurzajewski bierze udział przede wszystkim w akcji społecznej, której sens i wydźwięk TVP ocenia bardzo wysoko. Reklama to jedynie "odprysk" tej akcji, którą w dodatku poprzez nawiązanie do akcji dodatkowo wspomaga i promuje - dodał Rakowiecki.

Dziennikarz nie tylko występuje w reklamie banku, lecz również uczestniczy w jego akcji  mającej na celu promocję aktywności fizycznej. W samym spocie możemy zauważyć, że Kurzajewski ma na sobie koszulkę z napisem "Biegajmy razem".

Marzena Rogalska, Łukasz NowickiKapif

aga