Ola Kwaśniewska odcina się Korwin Piotrowskiej: Gdy stanę się ekspertką od obrabiania tyłków koleżankom z branży

Ostra riposta!
Riposta Kwaśniewskiej Ola Kwaśniewska odcina się Korwin-Piotrowskiej. Ola Kwaśniewska odpowiedziała na krytykę Karolinie Korwin-Piotrowskiej, publikując zjadliwy komentarz na Facebooku swojej menadżerki. Ola Kwaśniewska zazwyczaj stroni od wdawania się w kłótnie. Tym razem stało się inaczej: odpowiedziała na krytykę Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka w "Maglu towarzyskim" ostro skrytykowała wywiad, którego Ola Kwaśniewska udzieliła w "Vivie". - Banał, banał, banał, banał. Ona z jednej strony mówi, że nie jest ikoną stylu i nie jest celebrytką, ale te opowieści o tym... Naprawdę, łzy się cisną do oczu, kiedy czytamy, że Ola Kwaśniewska stoi na ściance i sztywnieje jej twarz, że nie wie, który profil ma lepszy, a który gorszy. Ja nie wierzę, że można coś takiego powiedzieć do gazety - gromiła Korwin-Piotrowska. Kwaśniewska zareagowała i to równie ostro, jak dziennikarka. Napisała oświadczenie, które przedstawiła na Facebooku jej menadżerka Małgorzata Herde: "Szczerze mnie wzrusza troska Karoliny Korwin-Piotrowskiej o stan mojego zagubienia, wywnioskowany z wywiadu w "Vivie". Kwaśniewska ironicznie podziękowała i poprosiła o pomoc Korwin-Piotrowską. Kpiła z dorobku dziennikarki, czyli jej niesławnego już jurorowania w "Top model" oraz książki "Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu", która ukazała się w maju: "Pani Karolino, bardzo proszę, by trzymała Pani rękę na pulsie i interweniowała, kiedy pogubię się już bezpowrotnie. Dla ułatwienia podpowiem, że będzie to prawdopodobnie wtedy, gdy zasiądę w jury programu modowego, po to by szukać kandydata na prezydenta, napiszę książkę, w której wymienię alfabetycznie wszystkie osoby, które znam, choćby z widzenia i stanę się ekspertką od obrabiania tyłków koleżankom z branży. Nade wszystko błagam: jeśli w całym tym pogubieniu uznam, że jestem tak ważna, że mogę pouczać innych jacy powinni być, proszę mi strzelić z liścia".

Ola Kwaśniewska zazwyczaj stroni od wdawania się w kłótnie. Tym razem stało się inaczej: odpowiedziała na krytykę Karolinie Korwin Piotrowskiej. Dziennikarka w "Maglu towarzyskim" ostro skrytykowała wywiad, którego Ola Kwaśniewska udzieliła w "VIVIE".

Banał, banał, banał, banał. Ona z jednej strony mówi, że nie jest ikoną stylu i nie jest celebrytką, ale te opowieści o tym... Naprawdę, łzy się cisną do oczu, kiedy czytamy, że Ola Kwaśniewska stoi na ściance i sztywnieje jej twarz, że nie wie, który profil ma lepszy, a który gorszy. Ja nie wierzę, że można coś takiego powiedzieć do gazety - gromiła.

Kwaśniewska zareagowała i to równie ostro, jak dziennikarka. Napisała oświadczenie, które przedstawiła na Facebooku jej menadżerka, Małgorzata Herde. Kwaśniewska nie przebiera w słowach.

Riposta roku :))))! Aleksandra Kwaśniewska odpowiada zatroskanej Karolinie Korwin-Piotrowskiej - napisała Herde. -"Szczerze mnie wzrusza troska Karoliny Korwin-Piotrowskiej o stan mojego zagubienia, wywnioskowany z wywiadu w Vivie. Kto jak kto, ale niezapomniana jurorka Top Model, która twierdziła, że jest tam po to, by szukać reporterek i pogodynek musi być ekspertem w tym temacie.

Ola KwaśniewskaEastNews

Kwaśniewska ironicznie podziękowała i poprosiła o pomoc Korwin Piotrowską. Kpiła z dorobku dziennikarki czyli jej niesławnego już jurorowania w "Top model" oraz książki "Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu", która ukazała się w maju.

Pani Karolino, bardzo proszę, by trzymała Pani rękę na pulsie i interweniowała, kiedy pogubię się już bezpowrotnie. Dla ułatwienia podpowiem, że będzie to prawdopodobnie wtedy, gdy zasiądę w jury programu modowego, po to by szukać kandydata na prezydenta, napiszę książkę, w której wymienię alfabetycznie wszystkie osoby, które znam, choćby z widzenia i stanę się ekspertką od obrabiania tyłków koleżankom z branży. Nade wszystko błagam: jeśli w całym tym pogubieniu uznam, że jestem tak ważna, że mogę pouczać innych jacy powinni być, proszę mi strzelić z liścia".

Karolina Korwin PiotrowskaKapif

Zobaczcie ten wpis.

Ola KwaśniewskaScreen z Facebook.com

Ola KwaśniewskaKapif

Musimy przyznać, że nie znaliśmy Oli Kwaśniewskiej od tej strony. Celebrytka jak dotąd nie komentowała krytyki na swój temat. Teraz jednak zmieniła taktykę. Czyżby Karolina Krowin Piotrowska nadepnęła jej na odcisk? Wszystko zaczęło się od wywiadu Kwaśniewska w "VIVIE". Ola skarżyła się, że musi się nieco temperować.

Jestem uwikłana w wizerunek wypracowany latami przez rodziców, któremu muszę sprostać, często powściągając własny temperament. Muszę uważać na to, jak wyglądam, co mówię, choć nie jest to dla mnie naturalne, bo język mam wyrywny - mówiła w rozmowie z "VIVĄ!".

To właśnie ten wywiad wywołał tę kłótnię. Kto ma rację?

Ola KwaśniewskaMateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Vic