Kasia Cichopek o drugiej ciąży: Będzie chłopiec czy dziewczynka? Aktorka zdradziła, że...

Kasia Cichopek nie chce znać płci dziecka.
Cichopek o drugiej ciąży Kasia Cichopek nie chce znać płci dziecka. Kasia Cichopek jest w drugiej ciąży. Aktorka nie zna jeszcze płci dziecka i powiedziała, że chce ją poznać dopiero po porodzie. Kasia Cichopek jest w drugiej ciąży. Termin porodu wyznaczony jest na koniec roku. Media już jakiś czas temu obwieściły, że celebrytka spodziewa się córeczki. Okazuje się, że prawda odbiega od plotek. - To jest niezłe, bo media sobie same ustaliły płeć, bo ja tego nigdy nie potwierdziłam. A tak naprawdę, co się urodzi, to zobaczymy pod koniec roku - zdradziła w "Dzień dobry TVN". Okazuje się więc, że Cichopek sama sobie chce sprawić niespodziankę i płeć dziecko pozna dopiero w dniu narodzin. Aktorka nawiązała też do głośnej ostatnio sprawy wózka dla dziecka Małgorzaty Sochy, który kosztował 3500 zł. Kasia Cichopek broniła swojej koleżanki. Wspomniała o tym, kiedy pierwszy raz była w ciąży i była cały czas pod obstrzałem paparazzi: - Nawet choćbym chciała ukryć różne rzeczy, to nie było takiej opcji. Mój pierwszy spacer z dzieckiem: No co, mam na rękach z dzieckiem wyjść, bo nie wypada pokazać, jaki się ma wózek? To jest indywidualna sprawa każdej kobiety. Ma taki, jaki chce mieć. My się cieszymy ty macierzyństwem, dla nas wózek, to jak dla mężczyzny samochód. To ma być też fun - wyjaśniła. Cichopek prowadzi aktualnie cykl szkoleń dla młodych mam "Mamy sexy mamy?". Zapewnia, że nie ma wyrzutów sumienia, że zarabia na ciąży: - To jest mój biznes, alternatywny pomysł na siebie. Nie czuję, że robię coś złego. "Sexy mama" to jest odpowiedź na bunt, który we mnie był. Pierwsza ciąża nauczyła mnie, żeby nie czekać na propozycje, żebym sama wzięła życie w swoje ręce. Ja sobie to wymyśliłam i konsekwentnie to realizuję. To nie są duże projekty, ale małymi łyżkami, też się można najeść - zapewniła. Aktorka i jej mąż Marcin Hakiel są już rodzicami czteroletniego Adama.

Kasia Cichopek jest w drugiej ciąży. Termin porodu wyznaczony jest na koniec roku. Media już jakiś czas temu obwieściły, że prowadząca "Mały nie-poradnik" w Polsat Cafe spodziewa się córeczki. Okazuje się, że prawda odbiega od plotek.

To jest niezłe, bo media sobie same ustaliły płeć, bo ja tego nigdy nie potwierdziłam. A tak naprawdę, co się urodzi, to zobaczymy pod koniec roku - zdradziła w "Dzień dobry TVN".

Kasia Cichopek Kapif

Okazuje się więc, że Cichopek sama sobie chce sprawić niespodziankę i płeć dziecko pozna dopiero w dniu narodzin. Aktorka nawiązała też do głośnej ostatnio sprawy wózka dla dziecka Małgorzaty Sochy, który kosztował 3500 zł (Małgorzata Socha kupiła córeczce wózek za... Rośnie nam mała księżniczka?). Kasia Cichopek broniła swojej koleżanki. Wspomniała o tym, kiedy pierwszy raz była w ciąży i była cały czas pod obstrzałem paparazzi:

Nawet choćbym chciała ukryć różne rzeczy, to nie było takiej opcji. Mój pierwszy spacer z dzieckiem: No co, mam na rękach z dzieckiem wyjść, bo nie wypada pokazać, jaki się ma wózek? To jest indywidualna sprawa każdej kobiety. Ma taki, jaki chce mieć. My się cieszymy ty macierzyństwem, dla nas wózek, to jak dla mężczyzny samochód. To ma być też fun - wyjaśniła.

Kasia Cichopek Kapif

Cichopek prowadzi aktualnie cykl szkoleń dla młodych mam "Mamy sexy mamy?". Zapewnia, że nie ma wyrzutów sumienia, że zarabia na ciąży.

To jest mój biznes, alternatywny pomysł na siebie. Nie czuję, że robię coś złego. "Sexy mama" to jest odpowiedź na bunt, który we mnie był. Pierwsza ciąża nauczyła mnie, żeby nie czekać na propozycje, żebym sama wzięła życie w swoje ręce. Ja sobie to wymyśliłam i konsekwentnie to realizuję. To nie są duże projekty, ale małymi łyżkami, też się można najeść - zapewniła.

Aktorka i jej mąż Marcin Hakiel są już rodzicami 4-letniego Adama.

Vic