Socha szybko wróciła do formy po porodzie. Zdradziła, jaką stosowała dietę

Jak udało jej się wrócić do smukłej figury?

Socha zachwyca smukłą sylwetką Aktorka szybko wróciła do formy po porodzie. Jaką dietę stosowała? Małgorzata Socha dwa miesiące temu została mamą małej Zosi, jednak dopiero teraz postanowiła wrócić na salony. Gdy mała smacznie spała, aktorka wybrała się na uroczyste otwarcie salonu TOUS w stołecznym centrum handlowym Klif. Gwiazda wzbudzała na imprezie niemałe zainteresowanie. Tym bardziej, że Małgorzata odzyskała już smukłą sylwetkę, którą mogła się pochwalić jeszcze przed ciążą. Jak się okazuje, bardzo pomocna okazała się pewna dieta. - Stosuję dietę karmiącej matki. Jeżeli myślicie, że w ciąży nie można jeść wielu rzeczy, to jesteście w błędzie. Gdy karmi się piersią nie można tknąć już praktycznie niczego - śmiała się Socha w rozmowie z redaktorką "Dzień Dobry TVN". - Tak więc dieta karmiącej matki, spacery na świeżym powietrzu i nocne wstawanie. To mój sposób na powrót do formy - wyznała aktorka.

Małgorzata Socha 2 miesiące po porodzie po raz pierwszy odważyła się zostawić swoją córeczkę Zosię. Gdy mała smacznie spała, aktorka skorzystała zaproszenia na otwarcie salonu TOUS w stołecznym centrum handlowym Klif. Na imprezie wzbudziła niemałe zainteresowanie, tym bardziej, że już wróciła do smukłej sylwetki, którą mogła się pochwalić jeszcze przed ciążą (Zobacz: Promienny uśmiech i zgrabne nogi. Socha pokazała się pierwszy raz oficjalnie po urodzeniu córki). Pomocna okazała się dieta.

Czy stosuję jakąś dietę? Tak najlepszą dietę, dietę karmiącej matki. Jeżeli myśli się, że w ciąży nie można jeść wielu rzeczy, to wtedy gdy się karmi piersią nie można jeść już praktycznie wszystkiego - śmiała się w rozmowie z redaktorką "DDTVN". - Tak więc dieta karmiącej matki, spacery na świeżym powietrzu i nocne wstawanie.

Zosia, pierwsze dziecko Małgorzaty Sochy i jej męża Krzysztofa Wiśniewskiego, przyszło na świat 12 sierpnia w jednym z prywatnych warszawskich szpitali. Para zdecydowała się na poród rodzinny, ojciec dziecka przecinał pępowinę.

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski Kapif

 

karo