Marzena Rogalska wyrzucona z "Pytania na śniadanie"! Przez reklamę Biedronki

Prezenterka nie będzie już prowadzić telewizji śniadaniowej.
Rogalska wyrzucona z TVP! Prezenterka nie będzie już prowadzić telewizji śniadaniowej. Marzena Rogalska wzięła udział w kampanii reklamowej Biedronki, przez co straciła pracę w programie "Pytanie na śniadanie". Marzena Rogalska wzięła udział w kampanii reklamowej Biedronki w spotach sygnowanych hasłem "Ceny do wzięcia". Spoty okazały się pechowe dla prezenterki, to właśnie przez nie dyrektor TVP2, Jerzy Kapuściński, wyrzucił Rogalską z "Pytania na śniadanie", którego była prowadzącą - donosi portal Wirtualnemedia.pl. Ostatni raz wystąpiła w programie w czwartek. Pod koniec zeszłego tygodnia zakończyła współpracę z TVP2. Rogalska prowadziła "Pytanie na śniadanie" wspólnie z Łukaszem Nowickim. Teraz mają ją zastąpić dotychczasowe prowadzące, Urszula Chincz i Anna Popek. W telewizji śniadaniowej mogliśmy oglądać ją od 2009 roku. Popularność i sympatię widzów zdobyła jako jurorka programu "Kocham Cię, Polsko!", w którym gościła w 2011-2012. Rogalska to nie pierwsza gwiazda TVP, która wzięła udział w reklamie. Wcześniej wystąpił w niej m.in. Maciej Kurzajewski. Jednak TVP zdradziła, że prezenter skonsultował ze stacją decyzję o udziale w reklamie. Poza tym nie prowadzi dużego formatu informacyjnego. W spocie Biedronki Rogalska zwraca się bezpośrednio do widza: "Co ja widzę, pan Mirek poszedł do kuchni po herbatę, panie Mirku, proszę wracać, nie może pan przegapić tej wyjątkowej oferty w Biedronce". Taka forma nawiązuje w pewnym stopniu do formuły "Pytania na śniadanie". Czyżby dyrekcja obawiała się, że może to być mylące dla widzów?

Marzena Rogalska wzięła udział w kampanii reklamowej Biedronki w spotach sygnowanych hasłem "Ceny do wzięcia". Spoty okazały się pechowe dla prezenterki, to właśnie przez nie dyrektor TVP2, Jerzy Kapuściński, wyrzucił Rogalską z "Pytania na śniadanie", którego była prowadzącą, donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Ostatni raz wystąpiła w programie w czwartek. Pod koniec zeszłego tygodnia zakończyła współpracę z TVP2. Rogalska prowadziła "Pytanie na śniadanie" wspólnie z Łukaszem Nowickim. Teraz mają ją zastąpić dotychczasowe prowadzące, Urszula Chincz i Anną Popek. W telewizji śniadaniowej mogliśmy oglądać ją od 2009 roku. Popularność i sympatię widzów zdobyła jako jurorka, "Kocham Cię, Polsko!", w którym gościła w 2011-2012.

Łukasz Nowicki, Marzena Rogalska Kapif

Rogalska to nie pierwsza gwiazda TVP, która wzięła udział w reklamie. Wcześniej wystąpił w niej m.in. Maciej Kurzajewski. Jednak TVP zdradziła, że prezenter skonsultował ze stacją decyzję o udziale w reklamie. Poza tym nie prowadzi dużego formatu informacyjnego.

Marzena Rogalska Screen z reklamy Biedronki

W spocie Biedronki  Rogalska zwraca się bezpośrednio do widza:

Co ja widzę, pan Mirek poszedł do kuchni po herbatę, panie Mirku, proszę wracać, nie może pan przegapić tej wyjątkowej oferty w Biedronce.

Taka forma nawiązuje w pewnym stopniu do formuły "Pytania na śniadanie". Czyżby dyrekcja obawiała się, że może to być mylące dla widzów?

Marzena Rogalska KAPIF

Vic