Ryszard Kalisz został ojcem! "Jest zdrowy i podobny do mnie"

Ryszard Kalisz ma dziecko.

Ryszard Kalisz od zawsze otaczał się wianuszkiem kobiet, nigdy jednak nie był skłonny do opowiadania o swoim życiu rodzinnym, nic dziwnego więc, że ta informacja jest dla nas ogromny zaskoczeniem. Jaka? Polityk lewicy został ojcem!

Ryszard KaliszKapif

W poniedziałek po południu paparazzi SE.pl przyłapali Kalisza, jak wychodził z warszawskiej porodówki z noworodkiem w nosidełku w ręku. Towarzyszyła mu tajemnicza brunetka, prawdopodobnie mama dziecka. A po występie polityka w programie TVN24 "Jeden na jeden" nikt już nie ma wątpliwości, że właśnie został on ojcem.

Czy mamy gratulować? - spytał Bogdan Rymanowski.
Tak, mam syna - odpowiedział z uśmiechem Kalisz. - Urodził się w piątek. Waży 4, 05 kg, mierzy 59 cm. Jest zdrowy i podobny do mnie. Ma na imię Ignacy.

Nie zbrakło też pytania o samopoczucie mamy Ignacego.

Czuje się wspaniale, już dochodzi do siebie - mówił uważając na słowa poseł, po czym znów sprowadził rozmowę na temat syna. - Chłopczyk jest zdrowy, dostał 10 pkt. Uśmiecha się, rozmawia już. Oczami mi wszystko mówi. Np. Tato, jak fajnie, że jestem już na świecie - zaspokoił Kalisz ciekawość Rymanowskiego żartem.

Ryszard KaliszKapif

Kalisz wspierał mamę swojego dziecka i praktycznie nie odstępował jej na krok.

W szpitalu spędził niemal cały weekend. I jak się dowiedzieliśmy, kilkugodzinną przerwę zrobił sobie tylko w niedzielę, żeby wyskoczyć na kongres partii Janusza Palikota (49 l.). - relacjonują dziennikarze SE.pl. - Do szpitala wrócił w poniedziałek rano. Najpierw przyjechał z kilkoma reklamówkami. - To były między innymi prezenty dla pielęgniarek (...). Następnie wybiegł ze szpitala z pełnym satysfakcji uśmiechem.

 

Ryszard KaliszWBF

 

Serdecznie gratulujemy Ryszardowi Kaliszowi i życzymy zdrowia Ignacemu oraz jego mamie.

karo