Katarzyna Skrzynecka, jedna z najgorzej ubranych gwiazd, zdradza swój sekret na styl: Moda jest dla mnie...

Jak aktorka odnosi się do komentarzy o nietrafionych stylizacjach i co myśli o modzie?
Katarzyna Skrzynecka o modzie Jak aktorka odnosi się do komentarzy o nietrafionych stylizacjach? Katarzyna Skrzynecka zapewnia, że nie przejmuje się, że jej styl bywa krytykowany. - Nie czytam tych komentarzy, moda jest ulotna - mówi aktorka. Katarzyna Skrzynecka ma na swoim koncie wiele modowych wpadek. Zastanawiamy się, kiedy aktorka skończy z nietrafionymi stylizacjami i już wiemy, że raczej nieprędko. Skrzynecka ma własny "sposób na modę"l Joanna Horodyńska i Michał Zaczyński z programu Polsat Cafe "Gwiazdy na Dywaniku", zaczęli się nawet zastanawiać czy Katarzyna Skrzynecka wie o modzie coś, czego nie wiedzą inni. Reporterowi "GnD" udało się wyciągnąć ten sekret od gwiazdy. - Moda jest taką raczej bardzo ulotną materią i od wielu lat jest na tyle eklektyczna... czy pani jest w sukni krótszej czy dłuższej, czy pan jest w takim czy innym odcieniu garnituru to tak naprawdę już od wielu lat w prawie każdym kanonie aktualnej mody się mieści - tłumaczyła aktorka. Czy "królowa wpadek" przejmuje się komentarzami o jej stylu? - W ogóle nie czytam tych komentarzy w internecie i nie wchodzę na te wszystkie strony. Jeżeli komuś się wydaje, że wchodzę na takie portale, to jest w błędzie - powiedziała w rozmowie z portalem Plotek.pl. Aktorka dodała, że zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje jej styl, więc puszcza to mimo uszu. Ale czy akurat ta gwiazda nie ma na swoim koncie wyjątkowo dużo nieprzychylnych komentarzy dotyczących jej stylizacji?

Katarzyna Skrzynecka ma na swoim koncie wiele modowych wpadek (zobacz: "Dzidzia piernik"? Niektóre gwiazdy próbują odmłodzić się strojem. Niestety, z marnym skutkiem). Zastanawiamy się, kiedy aktorka skończy z nietrafionymi stylizacjami i już wiemy, że raczej nieprędko. Skrzynecka ma własny "sposób na modę"l  Joanna Horodyńska i Michał Zaczyński z programu Polsat Cafe "Gwiazdy na Dywaniku", zaczęli się nawet zastanawiać czy Katarzyna Skrzynecka wie o modzie coś, czego nie wiedzą inni. Reporterowi "Gnd" udało się wyciągnąć ten sekret od gwiazdy.

Moda jest taką raczej bardzo ulotną materią i od wielu lat jest na tyle eklektyczna... czy pani jest w sukni krótszej czy dłuższej, czy pan jest w takim czy innym odcieniu garnituru to tak naprawdę już od wielu lat w prawie każdym kanonie aktualnej mody się mieści - tłumaczyła aktorka.

Katarzyna SkrzyneckaKAPIF

Czy "królowa wpadek" przejmuje się komentarzami o jej stylu?

W ogóle nie czytam tych komentarzy w internecie i nie wchodzę na te wszystkie strony. Jeżeli komuś się wydaje, że wchodzę na takie portale, to jest w błędzie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Aktorka dodała, że zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje jej styl, więc puszcza to mimo uszu. Ale czy akurat ta gwiazda nie ma na swoim koncie wyjątkowo dużo nieprzychylnych komentarzy dotyczących jej stylizacji? Więcej o celebrytkach z modą na bakier w piątki o godz. 21:30 w Polsat Cafe.

majk