Wyznanie w "Must Be The Music": Koleżanki wmawiały mi, że jestem gruba, ciągle mi dokuczały

14-letnia uczestniczka programu wyznała, jak źle traktowana była przez koleżanki.
Wyznanie w "Must Be The Music" 14-letnia uczestniczka programu wyznała, jak źle traktowana była przez koleżanki W ostatnim "Must Be The Music " 14-letnia Eliza wyznała, jak źle traktowały ją kiedyś koleżanki. - Wmawiały mi, że jestem gruba - mówiła. - To dlatego schudłam. W ostatnim odcinku "Must Be The Music. Tylko muzyka" 14-letnia Eliza Kania z Żywca wyznała, jak źle traktowały ją kiedyś koleżanki. W szkole ciągle ją wyzywano, dziewczynka miała tego dość. - Pseudo koleżanki, wmawiały mi, że jestem gruba. Ciągle mi dokuczały - żaliła się. - To dlatego schudłam. Teraz chce udowodnić wszystkim, na co ją stać. Do programu przyszła, bo nie wyobraża sobie życia bez muzyki. - Scena dla mnie jest jak dom - mówiła. 14-latka brawurowo zaśpiewała trudny utwór z repertuaru Anny German "Tańczące Eurydyki". Dlaczego wybrała ten utwór? - To ulubiona piosenka mojej mamy i zawsze przynosi mi szczęście - wyznała. Tym razem też tak było, bo Eliza dostała trzy głosy na tak. Tylko Adam Sztaba był przeciw. - Jesteś bardzo muzykalną, zdolną dziewczynką - chwaliła ją Ela Zapendowska. - Jak dorośniesz będziesz bardzo fajnie śpiewać - dodała. - To nie jest repertuar dla ciebie - powiedział Łozo. - Ładnie malujesz, to znaczy, że myślisz, tylko pomyśl jeszcze nad repertuarem, bo z takimi piosenkami młodzież nie będzie cię słuchać.

W ostatnim odcinku "Must Be The Music. Tylko muzyka" 14-letnia Eliza Kania z Żywca wyznała, jak źle traktowały ją kiedyś koleżanki. W szkole ciągle ją wyzywano, dziewczynka miała tego dość.

Pseudo koleżanki, wmawiały mi, że jestem gruba. Ciągle mi dokuczały - żaliła się. - To dlatego schudłam.

Teraz chce udowodnić wszystkim, na co ją stać. Do programu przyszła, bo nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Scena dla mnie jest jak dom - mówiła.

14-latka brawurowo zaśpiewała trudny utwór z repertuaru Anny German "Tańczące Eurydyki". Dlaczego wybrała ten utwór?

To ulubiona piosenka mojej mamy i zawsze przynosi mi szczęście - wyznała.

Eliza Kania,  Mat. promocyjne Polsat

Eliza Kania,  Mat. promocyjne Polsat

Tym razem też tak było, bo Eliza dostała trzy głosy na tak. Tylko Adam Sztaba był przeciw.

Jesteś bardzo muzykalną, zdolną dziewczynką - chwaliła ją Ela Zapendowska. - Jak dorośniesz będziesz bardzo fajnie śpiewać - dodała.
To nie jest repertuar dla ciebie - powiedział Łozo. - Ładnie malujesz, to znaczy, że myślisz, tylko pomyśl jeszcze nad repertuarem, bo z takimi piosenkami młodzież nie będzie cię słuchać.

Ela ZapendowskaMat. promocyjne Polsat

ŁozoMat. promocyjne Polsat

Widzieliście ostatni odcinek "Must Be The Music. Tylko muzyka"?

majk