Węgrowska nagrała singiel o swoim mężu: Ten w Las Vegas czas, zmienił wszystko wokół nas

Iwona Węgrowska wydała właśnie najnowszy singiel nagrany w USA. Zadedykowała go mężowi i przy okazji swoim fanom.
Węgrowska nagrała singiel o swoim mężu Gwiazda pochwaliła się nowym nagraniem Iwona Węgrowska po dłuższej przerwie zamierza wrócić na scenę i właśnie nagrywa nową płytę. Przy tworzeniu krążka mają jej pomagać wybitni amerykańscy muzycy. Zanim doczekamy się nowego albumu, który powstaje ponoć na trzech kontynentach - w Ameryce Północnej, Europie i Azji - możemy posłuchać najnowszego singla wokalistki. Utwór "Las Vegas" opowiada o mężu Węgrowskiej i czasie, jaki para spędziła razem w stolicy hazardu. Przypomnijmy, że właśnie tam zakochani wzięli ślub. Jak się okazuje, wyjazd do USA miał duży wpływ także na twórczość wokalistki. "Ten w Las Vegas czas, zmienił wszystko wokół nas. Zakochani tak, choć zazdrość czasem psuje nas. Skazani na siebie" - brzmi tekst nowej piosenki Węgrowskiej. Podobno singiel i teledysk do utworu tworzone były z iście amerykańskim rozmachem. - Kochani zapraszam Was do odsłuchiwania mojego najnowszego utworu "Las Vegas". Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Przy tworzeniu piosenki brali udział m.in. Dr. Dre, a także Peter Doell, który współpracował z takimi gwiazdami jak: Celine Dion, Marilyn Manson, Elton John, Barbra Streisand, Frank Sinatra - napisała na Facebooku Węgrowska. Trzeci solowy album wokalistki ma ukazać się na początku przyszłego roku. Czekacie?

Iwona Węgrowska od jakiegoś czasu kojarzy się się raczej z kulturą niższych lotów. Przestała nagrywać i skupiła się raczej na pokazywaniu i powiększaniu swoich wdzięków. Ale z tym już koniec! Węgrowska ma ochotę wrócić na scenę i nagrywa nową płytę. Przy tworzeniu krążka mają jej pomagać wybitni amerykańscy muzycy. Zanim doczekamy się nowego albumu, który tworzony jest podobno na trzech kontynentach - w Ameryce Północnej, Europie i Azji -  mamy okazję posłuchać najnowszego singla wokalistki. Utwór "Las Vegas" opowiada, jakże by inaczej, o mężu Węgrowskiej i czasie, jaki para spędziła razem w stolicy hazardu. Przypomnijmy, że właśnie tam zakochani wzięli ślub (zobacz: Iwona Węgrowska WYSZŁA ZA MĄŻ! Kim jest jej wybranek i co jej kupił w prezencie?) Jak widać czas spędzony razem z ukochanym Krzysztofem Madejskim, wpłynął również na twórczość Węgrowskiej (zobacz: Iwona Węgrowska o mężu: Zapoznanie się z Krzysiem było wyjątkowe i JEDNORAZOWE! Obrączki celebrytka też ma "jednorazowe"). Czyż tekst nowego utworu Węgrowskiej nie jest romantyczny?

Ten w Las Vegas czas, zmienił wszystko wokół nas. Zakochani tak, choć zazdrość czasem psuje nas. Skazani na siebie.

Para powtarza w wywiadach, że nic nie jest w stanie ich poróżnić. Możemy posłuchać też o tym w piosence.

Miłość spełniona już nic nie rozdzieli nas.

Węgrowska ma też przepis na szczęśliwe życie.

Warto czekać, wierzyć w miłość, kochać tak jak ja. Weź się w garść.



Podobno cała płyta Węgrowskiej, singiel i teledysk do utworu tworzone były z iście amerykańskim rozmachem.

Kochani zapraszam Was do odsłuchiwania mojego najnowszego singla "Las Vegas". Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Przy jej tworzeniu brali udział m.in. Dr. Dre, a także Peter Doell, który współpracował z takimi gwiazdami jak: Celine Dion, Marilyn Manson, Elton John, Barbra Streisand, Frank Sinatra - napisała na swoim Facebooku Węgrowska.

Iwona Węgrowska i Krzysztof Madeyski Screen z Facebook.com

Trzeci solowy album wokalistki pojawić ma się już na początku przyszłego roku. Jeżeli jeszcze Wam mało, oto cover utworu disco polo "Jesteś szalona", jaki Węgrowska zadedykowała swoim fanom (Zobacz: Iwona Węgrowska śpiewa "Jesteś szalona". Odważycie się posłuchać?).

Czekaliście na powrót tej wokalistki?

majk