Tomasz Kot zagra... Zbigniewa Religę: Mam wrażenie deja vu

Przed nim trudne zadanie.
Tomasz Kot nie boi się wyzwań Zagrał Hansa Klossa, wokalistę Dżemu, teraz zagra... Zbigniewa Religę Tomasz Kot nie boi się wyzwań. Zagrał Hansa Klossa, wokalistę Dżemu, teraz zagra... Zbigniewa Religę. Film opowie o historycznym przeszczepie serca w 1985 roku. Tomasza Kota zapamiętaliśmy jako odtwórcę roli legendarnego wokalisty bluesowego, Ryszarda Riedla w filmie "Skazany na bluesa". Przed nim kolejna biograficzna rola, tym razem zagra Zbigniewa Religę. Wszystkich, którzy uważają, że nawet tak zdolny aktor jest zbyt młody do tej roli, uspokajamy: film będzie dotyczył historii sprzed prawie 30. lat i opowie o historycznym przeszczepie serca w 1985 roku. Aktor przyznaje, że wiele osób jest zdziwionych, że to właśnie jemu powierzono rolę słynnego kardiochirurga. - Jak to Religa, ty Religę grasz? Ale mówimy o czasie 83-85, kiedy doszło do pierwszego przeszczepu. Poznałem mnóstwo fantastycznych ludzi, mnóstwo uratowanych, którzy dzięki Relidze dalej żyją - opowiadał w niedzielnym programie "DDTVN". Nie będzie to zatem pełna biografia Religi, ale historia ważnego epizodu w jego życiu. - Robimy film o tym pierwszym przeszczepie, jest to wycinek z życia, na pewno przez 1,5 godziny nie da się pokazać czyjegoś całego życia - tłumaczył Kot. Po "Skazanym na bluesa", to kolejna jego biograficzna rola. Już teraz jest pytany o podobieństwo obu ról. - Ja nie wiem, czy to jest podobna rola, ponieważ nie została sfinalizowana, film jest na bazie przygotowań i produkcji. Mam Deja vu, ponieważ poziom wkręcenia w temat, zaangażowania jest duży i rzetelności mam nadzieję też bardzo podobny. Film będzie zatytułowany "Bogowie" i wejdzie na ekrany jesienią przyszłego roku. Oprócz Kota wystąpią w nim między innymi Cezary Kosiński, Sonia Bohosiewicz i Kinga Preis.

Tomasza Kota zapamiętaliśmy jako odtwórcę ról legendarnego wokalisty bluesowego, Ryszarda Riedla w filmie "Skazany na bluesa" oraz polskiego superszpiega, Hansa Klossa w filmie "Stawka większa, niż śmierć". Przed nim kolejna biograficzna rola, tym razem zagra Zbigniewa Religę. Wszystkich, którzy uważają, że nawet tak zdolny aktor jest zbyt młody do tej roli, uspokajamy: film będzie dotyczył historii sprzed prawie 30. lat i opowie o historycznym przeszczepie serca w 1985 roku. Aktor przyznaje, że wiele osób jest zdziwionych, że to właśnie jemu powierzono rolę słynnego kardiochirurga.

Jak to Religa, ty Religę grasz? Ale mówimy o czasie 83-85, kiedy doszło do pierwszego przeszczepu. Poznałem mnóstwo fantastycznych ludzi, mnóstwo uratowanych, którzy dzięki Relidze dalej żyją - opowiadał w niedzielnym programie "DDTVN".

Nie będzie to zatem pełna biografia Religi, ale historia ważnego epizodu w jego życiu.

Robimy film o tym pierwszym przeszczepie, jest to wycinek z życia, na pewno przez 1,5 godziny nie da się pokazać czyjegoś całego życia - tłumaczył Kot.

Tomasz Kot Kapif

Po "Skazanym na bluesa", to kolejna jego biograficzna rola. Już teraz jest pytany o podobieństwo obu ról.

Ja nie wiem, czy to jest podobna rola, ponieważ nie została sfinalizowana, film jest na bazie przygotowań i produkcji. Mam Deja vu, ponieważ poziom wkręcenia w temat, zaangażowania jest duży i rzetelności mam nadzieję też bardzo podobny.

Film będzie zatytułowany "Bogowie" i wejdzie na ekrany jesienią przyszłego roku. Oprócz Kota wystąpią w nim między innymi Cezary Kosiński, Sonia Bohosiewicz i Kinga Preis.

alex