Halle Berry urodziła!

To drugie dziecko aktorki.
Halle Berry urodziła! To drugie dziecko aktorki Halle Berry i Olivier Martinez zostali rodzicami - donosi People.com. Rzecznik prasowy aktorki potwierdził, że para powitała na świecie swojego pierwszego syna Halle Berry i Olivier Martinez zostali rodzicami - poinformował portal People.com! Rzecznik prasowy aktorki potwierdził, że para powitała na świecie swojego pierwszego syna. Chłopiec urodził się w sobotę. Maluch nie jest jednak jedynakiem. Na jego przyjście na świat czekała siostra, 5-letnia Nahla, córka Berry z poprzedniego związku. - Olivier nawet na moment nie opuścił Halle. Nahla odwiedziła ją wcześniej tego dnia - zdradził pracownik kliniki w rozmowie z People.com. Berry i Martinez pobrali się w lipcu tego roku. Ciąża aktorki nie była planowana. - Jeśli mam być szczera, to była największa niespodzianka mojego życia. Myślałam, że przekroczyłam już ten czas, kiedy to może mi się przydarzyć. Było to wielką niespodzianką, ale jednocześnie największym szczęściem - powiedziała w kwietniu w rozmowie z People.com. Zdjęć malca nie zobaczymy jednak dopóki Berry nie zdecyduje się na sesję dla jakiegoś pisma bądź sama pokaże jego fotkę. Przypomnijmy, że aktorka wywalczyła zakaz fotografowania dzieci gwiazd przez paparazzi.

Halle Berry i Olivier Martinez zostali rodzicami - poinformował portal People.com! Rzecznik prasowy aktorki potwierdził, że para powitała na świecie swojego pierwszego syna. Chłopiec urodził się w sobotę. Maluch nie jest jednak jedynakiem. Na jego przyjście na świat czekała siostra, 5-letnia Nahla, córka Berry z poprzedniego związku.

Olivier nawet na moment nie opuścił Halle. Nahla odwiedziła ją wcześniej tego dnia - zdradził pracownik kliniki w rozmowie z People.com.

?2011 RAMEY PHOTO 310-828-3445 HALLE BERRY SPENDS HER BIRTHDAY WITH FRIENDS AND FAMILY ON THE BEACH IN MALIBU. 081411 GV?BULLS/?2011 RAMEY PHOTO 310-828-3445

Berry i Martinez pobrali się w lipcu tego roku. Ciąża aktorki nie była planowana.

Jeśli mam być szczera, to była największa niespodzianka mojego życia. Myślałam, że przekroczyłam już ten czas, kiedy to może mi się przydarzyć. Było to wielką niespodzianką, ale jednocześnie największym szczęściem - powiedziała w kwietniu w rozmowie z People.com.

Zdjęć malca nie zobaczymy jednak dopóki Berry nie zdecyduje się na sesję dla jakiegoś pisma bądź sama pokaże jego fotkę. Przypomnijmy, że aktorka wywalczyła zakaz fotografowania dzieci gwiazd przez paparazzi (Zobacz: Halle Berry zmieniła prawo. Od teraz robienie zdjęć dzieciom gwiazd będzie karalne).

aga