Czy Anna Guzik myśli już o pieluchach i dziecku? Przekonaj się, co powiedziała!

Młoda żona o przyszłości.
Anna Guzik myśli już o dziecku? Młoda żona o przyszłości Anna Guzik niedawno wyszła za mąż za najprawdziwszego górala, Wojciecha Tylkę. W niedzielę w programie "DDTVN" wyznała, że myśli już o dziecku. Anna Guzik niedawno wyszła za mąż za najprawdziwszego górala, Wojciecha Tylkę. W niedzielę w programie "DDTVN" opowiedziała, jak się czuje jako młoda żona. Zapytana przez Kingę Rusin, czy fajnie jest nosić obrączkę, wyznała: - Bardzo miło. Jak powiedział mój mąż, gdybym Ci ufał, to bym się z tobą nie żenił. Ta enigmatyczna odpowiedź to raczej żart, ponieważ Guzik wyglądała na zrelaksowaną i zadowoloną ze swojego nowego stanu cywilnego. Prowadząca program Kinga Rusin chciała wiedzieć, czy obrączka na palcu sprawia, że coś w człowieku się zmienia. - Myślę, że się zmienia - stwierdziła refleksyjnie. - Dziwna jest sama jej obecność na palcu na początku, nadaje człowiekowi taką powagę. Zupełnie inaczej się patrzy na człowieka. W końcu przyszła też pora na "to" pytanie: Myślisz o pieluchach, wózku? - Myślę, oczywiście - odparła. Ciekawe, co wyniknie z takiego myślenia. I kiedy.

Anna Guzik niedawno wyszła za mąż za najprawdziwszego górala, Wojciecha Tylkę (zob.: Anna Guzik wzięła ślub! Ceremonia odbyła się w Zakopanem i miała góralski klimat). W niedzielę w programie "DDTVN" opowiedziała, jak się czuje jako młoda żona. Zapytana przez Kingę Rusin, czy fajnie jest nosić obrączkę, wyznała:

Bardzo miło. Jak powiedział mój mąż, gdybym Ci ufał, to bym się z tobą nie żenił.

Ta enigmatyczna odpowiedź to raczej żart, ponieważ Guzik wyglądała na zrelaksowaną i zadowoloną ze swojego nowego stanu cywilnego. Prowadząca program Kinga Rusin chciała wiedzieć, czy obrączka na palcu sprawia, że coś w człowieku się zmienia.

Myślę, że się zmienia - stwierdziła refleksyjnie. - Dziwna jest sama jej obecność na palcu na początku, nadaje człowiekowi taką powagę. Zupełnie inaczej się patrzy na człowieka.

W końcu przyszła też pora na "to" pytanie:

Myślisz o pieluchach, wózku?
Myślę, oczywiście - odparła.

Anna Guzik, Wojciech TylkaBojcorka.pl

Ciekawe, co wyniknie z takiego myślenia. I kiedy.

alex