Tak Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski świętują swoją 2. rocznicę

W życiu Mai wiele zmian, ale pewne rzeczy są stałe - uczucia.
Sablewska i Mazolewski świętują W życiu Mai wiele zmian, ale pewne rzeczy są stałe - uczucia Maja Sablewska i jej partner, Wojciech Mazolewski świętują swoją drugą rocznicę! Gwiazda pochwaliła się tym na Facebooku. W życiu Mai zaszło ostatnimi czasy bardzo wiele zmian. Wszystkie jednak są pozytywne. Gwiazda odeszła z jury programu "X Factor", napisała dwie książki, dostała swój własny program w TVN Style - "Sablewskiej sposób na modę". - Wiecie co? Hmm Pozwolę sobie na odrobinę szczerości Nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz. Nigdy nie czułam tego co robię teraz, tak mocno i nigdy nie mogłam tak autentycznie jak teraz podziękować Wam za wsparcie, wytrwałość i wiarę - napisała na swoim Facebooku. - Wiem, że dla niektórych z Was jestem silną babką, ale czasem jestem taka sama jak Wy, po prostu. Mam lepsze i gorsze dni. Jednak zawsze wiedziałam, że tylko kiedy robię coś dla innych - robię coś dla siebie. I wtedy kiedy byłam managerem muzycznym i teraz kiedy jestem doradcą wizerunkowym i zajmuje się zwykłymi, pięknymi Polkami. Zmienię podejście Polski do mody, taki mam cel! Droga daleka, ale nie poddam się. Sablewska i Mazolewski są na razie w nieformalnym związku i choć gwiazda nie wspominała do tej pory o chęci sformalizowania go, być może w końcu doczekamy się, z pewnością bardzo stylowego, wesela. Ciekawe, na jaką suknię ślubną zdecydowałaby się Maja?

Maja Sablewska i jej partner, Wojciech Mazolewski świętują swoją drugą rocznicę! Gwiazda pochwaliła się tym na Facebooku.

Maja Sablewska, Wojciech MazolewskiScreen Facebook.com

W życiu Mai zaszło ostatnimi czasy bardzo wiele zmian. Wszystkie jednak są pozytywne. Gwiazda odeszła z jury programu "X Factor", napisała dwie książki, dostała swój własny program w TVN Style - "Sablewskiej sposób na modę".

Wiecie co? Hmm Pozwolę sobie na odrobinę szczerości Nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz. Nigdy nie czułam tego co robię teraz, tak mocno i nigdy nie mogłam tak autentycznie jak teraz podziękować Wam za wsparcie, wytrwałość i wiarę - napisała na swoim Facebooku. - Wiem, że dla niektórych z Was jestem silną babką, ale czasem jestem taka sama jak Wy, po prostu. Mam lepsze i gorsze dni. Jednak zawsze wiedziałam, że tylko kiedy robię coś dla innych - robię coś dla siebie. I wtedy kiedy byłam managerem muzycznym i teraz kiedy jestem doradcą wizerunkowym i zajmuje się zwykłymi, pięknymi Polkami. Zmienię podejście Polski do mody, taki mam cel! Droga daleka, ale nie poddam się.

Maja Sablewska, Wojciech Mazolewskimat. prasoweWygląda więc na to, że Maja jest naprawdę szczęśliwa. Oby tak dalej!

Sablewska i Mazolewski są na razie w nieformalnym związku i choć gwiazda nie wspominała do tej pory o chęci sformalizowania go, być może w końcu doczekamy się, z pewnością bardzo stylowego, wesela. Ciekawe, na jaką suknię ślubną zdecydowałaby się Maja?

Maja Sablewska i Wojciech MazolewskiFot: Kapif

Maja Sablewska i Wojtek MazolewskiKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (8)
Tak Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski świętują swoją 2. rocznicę
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 9 razy 9

  każdy powód dobry by się napić kubka wrzątku:)))

 • p.waw.pl

  Oceniono 15 razy 7

  Z tej okazji poszli do restauracji i Maja zamówiła po "naparstku" wrzątku.

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 5

  Gwiazda?Chyba cos przegapilem, kiedy ona zostala gwiazda i czego?

 • asiulka

  Oceniono 15 razy 5

  Mam wrażenie po obserwacji ich jako pary, że to Mai bardzo zależy na tym związku i jest szczerze oddana Wojtkowi. Natomiast co do Wojtka to mam mieszane uczucia, czy jego uczucie jest autentyczne... W końcu niedawno można było czytać, że wierność to niekoniecznie jego ulubiony stan:)

 • wilkowiecko

  Oceniono 3 razy 1

  "Celebrytka świętuje z partnerem drugą rocznicę. Całuśnie"

  ... a nawet przydupaśnie !!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 18 razy -8

  Ona dzisiaj jest u nas w galerii w Piotrkowie i ciągle lata do kibla, chyba sraczkę ma albo zaparcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX