Kim Kardashian pochwaliła się drugim zdjęciem córeczki! Tym razem jest szczelnie opatulona

Celebrytka pokazała nowe zdjęcie swojej córeczki.
Kim Kardashian pokazała córkę Celebrytka pokazała nowe zdjęcie swojej córeczki Kim Kardashian spędziła tydzień w Paryżu na Fashion Week, gdzie przyciągała wzrok swoimi odważnymi kreacjami. Po upojnym tygodniu w stolicy mody przyszedł czas na powrót do domu. Kardashian bardzo tęskniła za swoją 4-miesięczna córką North, o czym błyskawicznie poinformowała na Instagramie. Celebrytka wstawiła do sieci zdjęcie malutkiej Nori. Dziewczynka jest szczelnie opatulona i leży na białym futrzanym kocyku. Kim podpisała zdjęcie: Tęskniłam za wstawaniem z moim maleństwem. Kardashian, co jest do niej zupełnie nie podobne, skąpi fanom widoku swojej córeczki. To dopiero drugie zdjęcie North, które ujrzało światło dziennie. Nori przyszła na świat 15 czerwca. Kanye West pokazał ją światu w programie matki Kardashian, Kris Jenner, dopiero w sierpniu. Mała North może jeszcze nie "bywa" na salonach, ale już może poszczycić się imponującą kolekcją ubrań. Na Fashion Week córka Kardashian została bowiem obdarowana miniaturkami ubrań od znanych projektantów, o czym też celebrytka poinformowała na swoim profilu .

Kim Kardashian spędziła tydzień w Paryżu na Fashion Week, gdzie przyciągała wzrok swoimi odważnymi kreacjami (Myśleliście, że TO był odważny dekolt? Kim Kardashian pokazała jeszcze więcej!). Po upojnym tygodniu w stolicy mody przyszedł czas na powrót do domu. Kardashian bardzo tęskniła za swoją 4-miesięczna córką, North, o czym błyskawicznie poinformowała na Instagramie. Celebrytka wstawiła do sieci zdjęcie malutkiej Nori. Dziewczynka jest szczelnie opatulona i leży na białym futrzanym kocyku.

North WestScreen z Instagram

Kim podpisała zdjęcie:

Tęskniłam za wstawaniem z moim maleństwem.

Kardashian, co jest do niej zupełnie nie podobne, skąpi fanom widoku swojej córeczki. To dopiero drugie zdjęcie North, które ujrzało światło dziennie. Nori przyszła na świat 15 czerwca. Kanye West pokazał ją światu w programie matki Kardashian, Kris Jenner, dopiero w sierpniu (Tak wygląda córeczka Kim Kardashian! Ta mała jest naprawdę słodka).

North WestScreenz Instagram

Mała North może jeszcze nie "bywa" na salonach, ale już może poszczycić się imponującą kolekcją ubrań. Na Fashion Week córka Kardashian została bowiem obdarowana miniaturkami ubrań od znanych projektantów, o czym też celebrytka poinformowała na swoim profilu (Kim Kardashian dostaje od projektantów ubranka dla małej North. Niektóre z nich wyglądają jak stroje dla dorosłych!).

Ubranka dla małej NorthScreen Instagram

Vic

Więcej o:
Komentarze (7)
Kim Kardashian pochwaliła się drugim zdjęciem córeczki! Tym razem jest szczelnie opatulona
Zaloguj się
 • karliga

  Oceniono 33 razy 17

  przesliczna mala!

 • mi_ia

  Oceniono 23 razy 5

  Biedne dzieciątko

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 3

  dobrze ze to dziecie jeszcze nie wie jak jeb.eta mame ma-może zanim zrozumie to mamusi swir przejdzie.

 • cezar85

  Oceniono 10 razy -4

  słodki dzikun

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX