Teresa Rosati na Facebooku: Piotr Adamczyk, zapewniam, że bardzo Cię lubię

Mama Weroniki Rosati zapewniła Piotra Adamczyka o swojej sympatii.
Teresa Rosati o Adamczyku Mama Weroniki Rosati zapewniła Piotra Adamczyka o swojej sympatii Wokół znajomości Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka powstało ostatnio wiele plotek. Ich apogeum miało miejsce, kiedy Weronika Rosati miała wypadek podczas jazdy samochodem z Piotrem. Wtedy już nikt nie mógł mieć wątpliwości, że para jest w zażyłej komitywie. Pojawiły się jednak informacje, że rodzice Weroniki, nie aprobują jej nowego związku. Ostatni wpis Teresy Rosati na Facebooku rozwiał wszelkie wątpliwości. Projektantka wyjaśniła, dlaczego jej córka nie była na pokazie, a także zapewniła, że lubi Adamczyka: Ambasadorka naszej linii "For Weronika" Weronika Rosati niestety nie mogła pojawić się na ostatniej gali organizowanej przez dwutygodnik "Flesz" - projektanci i ich muzy i pokazie Top 10 polskich projektantów, ze względu na wypadek samochodowy jakiemu uległa. Jestem bardzo wdzięczna Piotr Adamczyk za nadzwyczajną opiekę nad Weroniką i ogromne wsparcie. Piotrze dziękuję Ci bardzo! Zapewniam Cie , że bardzo Cie lubię :)) Żeby nikt nie miał wątpliwości, Teresa Rosati oznaczyła nawet aktora. Wcześniej pojawiły się zgoła inne informacje, Rosati podobno chciała, by jej córka spotykała się z kimś młodszym. Przyglądała się tej relacji z mieszanymi uczuciami. Chociaż ceni Piotra jako aktora, to nie był on dla niej wymarzonym kandydatem do ręki jej ukochanej córki. Marzyła, żeby Weronika wreszcie poznała kogoś w swoim wieku, bez szumnej przeszłości - donosiła znajoma w "Rewii". O tym, że państwo Rosati akceptują nowego wybranka córki zapewniała nawet dziennikarka Agnieszka Jastrzębska w "Dzień dobry TVN". Powstało wiele plotek na ich temat. M. in, ta, że rodzice nie akceptują ich związku. To nieprawda, wcale nie są przeciwni. Mam te informacje od sprawdzonego źródła - zapewniała. Jastrzębska twierdzi, że para darzy się prawdziwym uczuciem. Pomiędzy nimi jest duże zauroczenie, duże zakochanie - dodała Jastrzębska.

Wokół znajomości Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka powstało ostatnio wiele plotek. Ich apogeum miało miejsce, kiedy Weronika Rosati miała wypadek podczas jazdy samochodem z Piotrem Adamczykiem (Weronika Rosati i Piotr Adamczyk mieli wypadek). Wtedy już nikt nie mógł mieć wątpliwości, że para jest w zażyłej komitywie. Pojawiły się jednak informacje, że rodzice Weroniki, nie aprobują jej nowego związku. Ostatni wpis Teresy Rosati na Facebooku rozwiał wszelkie wątpliwości. Projektantka wyjaśniła, dlaczego jej córka nie była na pokazie, a także zapewniła, że lubi Adamczyka:

Ambasadorka naszej linii "For Weronika" Weronika Rosati niestety nie mogła pojawić się na ostatniej gali organizowanej przez dwutygodnik "Flesz" - projektanci i ich muzy i pokazie Top 10 polskich projektantów, ze względu na wypadek samochodowy jakiemu uległa. Jestem bardzo wdzięczna Piotr Adamczyk za nadzwyczajną opiekę nad Weroniką i ogromne wsparcie. Piotrze dziękuję Ci bardzo! Zapewniam Cie , że bardzo Cie lubię :))

Teresa RosatiScreen z Facebook.com

Żeby nikt nie miał wątpliwości,  Teresa Rosati oznaczyła nawet aktora.

Teresa RosatiScreen z Facebook.com

Piotr Adamczyk, Weronika RosatiKapif

Wcześniej pojawiły się zgoła inne informacje, Rosati podobno chciała, by jej córka spotykała się z kimś młodszym (Teresie Rosati nie podoba się związek Weroniki z Adamczykiem? "Ceni Piotra, ale nie jest wymarzonym kandydatem do ręki jej córki").

Przyglądała się tej relacji z mieszanymi uczuciami. Chociaż ceni Piotra jako aktora, to nie był on dla niej wymarzonym kandydatem do ręki jej ukochanej córki. Marzyła, żeby Weronika wreszcie poznała kogoś w swoim wieku, bez szumnej przeszłości - donosiła znajoma w "Rewii".

O tym, że państwo Rosati akceptują nowego wybranka córki zapewniała nawet dziennikarka Agnieszka Jastrzębska w "Dzień dobry TVN".

Powstało wiele plotek na ich temat. M. in, ta, że rodzice nie akceptują ich związku. To nieprawda, wcale nie są przeciwni. Mam te informacje od sprawdzonego źródła - zapewniała.

Weronika Rosati, Teresa RosatiWBF

Jastrzębska twierdzi, że para darzy się prawdziwym uczuciem.

Pomiędzy nimi jest duże zauroczenie, duże zakochanie - dodała Jastrzębska.

Vic