Skandal w rodzinie Woody'ego Allena. Ojcem syna Mii Farrow jest Frank Sinatra?

Ojcem syna Farrow nie jest Woody Allen?
Skandal w rodzinie Woody'ego Allena Ojcem syna Mii Farrow jest Frank Sinatra? Mia Farrow przyznała w "Vanity Fair", że być może to nie Woody Allen jest ojcem jej syna, jak do tej pory wszyscy sądzili. Możliwe, że jest nim Frank Sinatra! W najnowszym reportażu "Vanity Fair" Mia Farrow przyznała, że być może to nie Woody Allen jest ojcem jej syna, Ronana, jak do tej pory wszyscy sądzili. Kto więc jest? Jak aktorka sama stwierdziła, możliwe, że jest nim Frank Sinatra! Mia Farrow była żoną Franka Sinatry w latach 1966-68. W tym czasie jednak miała się jednak już zacząć znajomość aktorki z wielkim twórcą filmowym, Woodym Allenem. Plotki o tym, kto jest ojcem 25-letniego Ronana Farrowa męczą gwiazdę już od wielu lat. W rozmowie z "Vanity Fair", na pytanie Orth Mauree, czy to Ronan jest synem Sinatry, odpowiedziała lakonicznie: - Być może. Gdyby tak było faktycznie Sinatra musiałby począć syna w wieku 78 lat. Farrow i Allen romansowali ze sobą przez wiele, jednak ich związek rozpadł się po tym, jak aktorka odkryła romans partnera ze swoją adoptowaną córką, z drugiego małżeństwa, z Andre Previnem. Reżyser i jego kochanka, a zarazem córka Mii - Soon-Yi Previn pobrali się w 1997 roku i są ze sobą do dziś. Ronan Farrow jest cenionym przez Amerykanów dziennikarzem, prawnikiem i działaczem na rzecz praw człowieka. Magazyn "Forbes" uznał numer jeden w ich rankingu "30-stu przez 30-stką" zarówno w zeszłym, jak i w tym roku. Sukces bez wątpienia w genach, mógł go odziedziczy po każdym z ojców. A po kim ma urodę? Do kogo jest bardziej podobny do Sinatry czy Allena?

W najnowszym reportażu "Vanity Fair" Mia Farrow przyznała, że być może to nie Woody Allen jest ojcem jej syna, Ronana, jak do tej pory wszyscy sądzili. Kto więc jest? Jak aktorka sama stwierdziła, możliwe, że jest nim Frank Sinatra!

Mia Farrow była żoną Franka Sinatry w latach 1966-68. W tym czasie jednak miała się jednak już zacząć znajomość aktorki z wielkim twórcą filmowym, Woodym Allenem. Plotki o tym, kto jest ojcem 25-letniego Ronana Farrowa męczą gwiazdę już od wielu lat. W rozmowie z "Vanity Fair", na pytanie OrthMauree, czy to Ronan jest synem Sinatry, odpowiedziała lakonicznie:

Być może

Mia Farrow, Frank SinatraMia Farrow, Frank Sinatra

Gdyby tak było faktycznie Sinatra musiałby począć syna w wieku 78 lat.

Mia Farrow i Woody Allenfot. kadr z youtube.com

Farrow i Allen romansowali byli ze sobą przez wiele, jednak ich związek rozpadł się po tym, jak aktorka odkryła romans partnera ze swoją adoptowaną córką, z drugiego małżeństwa, z Andre Previnem. Reżyser i jego kochanka, a zarazem córka Mii - Soon-Yi Previn pobrali się w 1997 roku i są ze sobą do dziś.

 Woody Allen, Soon-Yi PrevinAP/Evan Agostini

Ronan Farrow jest cenionym przez Amerykanów dziennikarzem, prawnikiem i działaczem na rzecz praw człowieka. Magazyn "Forbes" uznał numer jeden w ich rankingu "30-stu przez 30-stką" zarówno w zeszłym, jak i w tym roku. Sukces bez wątpienia w genach, mógł go odziedziczy po każdym z ojców. A po kim ma urodę? Do kogo jest bardziej podobny do Sinatry czy Allena?

 

Ronan Farrow, dzieci gwiazd, Mia Farrow synScreen z Facebook.com

karo

Ronan Farrow, syn Mii Farrow jest podobny...