"Fan" do Andrzeja Grabowskiego: Pie**l się! Co na to aktor?

Andrzej Grabowski przerwał swój występ.
Andrzej Grabowski przerwał swój występ Co tak zdenerwowało aktora? Andrzej Grabowski przerwał swój występ w Koszalinie. Wszystko z powodu - prawdopodobnie pijanego - mężczyzny, który naubliżał aktorowi, domagając się autografu. Sława ma różne oblicza. Boleśnie przekonał się o tym Andrzej Grabowski. Aktor dał w Koszalinie show, które uatrakcyjniało pokazu garnków. Występ składał się z aż 3 wyjść Grabowskiego. Jeden z widzów najwyraźniej był zniecierpliwiony całą imprezą, bo podszedł do aktora w trakcie jego występu i poprosił o autograf. "Fan" aktora prawdopodobnie był pijany, podaje Koszalin.info. Grabowski miał wtedy jeszcze dobry humor i chciał załagodzić sytuację, zażartował więc, że może zrobi to po występie. Reakcja mężczyzny mocno go jednak zaskoczyła: W odpowiedzi usłyszałem "Pier.. się". Każdy ma emocje więc przerwałem występ - wyjaśnił Grabowski w KoszalinInfo.pl. Grabowskiemu najwyraźniej puściły nerwy - opuścił halę i odjechał pozostawiając widzów show z niedosytem. Po dwóch godzinach jednak wrócił, by uczestniczyć w kolejnym pokazie. Po całym wydarzeniu aktor starał się usprawiedliwić: - Jedyne co mogę powiedzieć to to, że widzowie niewiele stracili, ponieważ były to ostatnie minuty spotkania - wyjaśnił Grabowski. Andrzej Grabowski, a także Cezary Pazura, Jerzy Kryszak i Piotr Bałtroczyk sygnują swoim nazwiskiem występy kabaretowe. Jednak przed nimi odbywają się pokazy, na których spece od marketingu z firmy Eco-Vital namawiają zwabionych znanym nazwiskiem klientów na drogie zakupy m.in. naczyń i garnków. Grabowski nie ma wyrzutów sumienia, że bierze udział w takiej akcji: - Podpisałem umowę na występ kabaretowy, a nie na zachwalanie garnków. Myślę jednak, że ta afera jest grubo przesadzona. Gdybym teraz zrezygnował, to przyznałbym się, że robię coś złego, a tak nie jest - powiedział Grabowski w Gloswielkopolski.pl.

Sława ma różne oblicza. Boleśnie przekonał się o tym Andrzej Grabowski. Aktor dał w Koszalinie show, które uatrakcyjniało pokazu garnków. Występ składał się z aż 3 wyjść Grabowskiego. Jeden z widzów najwyraźniej był zniecierpliwiony całą imprezą, bo podszedł do aktora w trakcie jego występu i poprosił o autograf. "Fan" aktora prawdopodobnie był pijany, podaje Koszalin.info. Grabowski miał wtedy jeszcze dobry humor i chciał załagodzić sytuację, zażartował więc, że może zrobi to po występie. Reakcja mężczyzny mocno go jednak zaskoczyła:

W odpowiedzi usłyszałem "Pier.. się". Każdy ma emocje więc przerwałem występ - wyjaśnił Grabowski w KoszalinInfo.pl.

Andrzej GrabowskiWBF

Grabowskiemu najwyraźniej puściły nerwy - opuścił halę i odjechał pozostawiając widzów show z niedosytem. Po dwóch godzinach jednak wrócił, by uczestniczyć w kolejnym pokazie. Po całym wydarzeniu aktor starał się usprawiedliwić:

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że widzowie niewiele stracili, ponieważ były to ostatnie minuty spotkania - wyjaśnił Grabowski.

Andrzej GrabowskiKapif

Andrzej Grabowski, a także Cezary Pazura, Jerzy Kryszak i Piotr Bałtroczyk sygnują swoim nazwiskiem występy kabaretowe. Jednak przed nimi odbywają się pokazy, na których spece od marketingu z firmy Eco-Vital namawiają zwabionych znanym nazwiskiem klientów na drogie zakupy m.in. naczyń i garnków. Grabowski nie ma wyrzutów sumienia, że bierze udział w takiej akcji:

Podpisałem umowę na występ kabaretowy, a nie na zachwalanie garnków. Myślę jednak, że ta afera jest grubo przesadzona. Gdybym teraz zrezygnował, to przyznałbym się, że robię coś złego, a tak nie jest - powiedział Grabowski w Gloswielkopolski.pl.

Vic

Więcej o:
Komentarze (18)
"Fan" do Andrzeja Grabowskiego: Pie**l się! Co na to aktor?
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 118 razy 106

  Jaki tam fan. To Paździoch był, łysa menda!

 • grzesio123

  Oceniono 118 razy 78

  Panie Grabowski od dłuższego czasu odpierdzielasz waść chałturę opowiadając czerstwe kawałki, które ani nie są śmieszne, ani nowe, więc weź zrób sobie przerwę i się ogarnij.

 • witek7205

  Oceniono 92 razy 58

  Widze, ze naciąganie starszych ludzi na garnki niczego go nie nauczyło.

 • nitkaid

  Oceniono 64 razy 48

  Koszmarna sprawa... występ kabaretowy w czasie sprzedaży garów. Na więcej go nie stać?

 • andre11

  Oceniono 55 razy 45

  Hah...a podobno nie w tym kraju pracy dla osób z jego wykształceniem;)

 • zbynio4

  Oceniono 47 razy 41

  Grabowski, Pazura, Kryszak ? Kabareciarze na siłę ... chałtura na maksa, występy między pokazami garnków ... mówiło się zawsze że aktor to taka sprzedajna dziwka, ale żeby aż tak?

 • vahoo

  Oceniono 28 razy 14

  Nie dość że brzydal , to jeszcze strasznie wrażliwy facet z niego,humorzasty !!! Nie do wytrzymania.

 • mila_lejdi

  Oceniono 19 razy 13

  "...które uatrakcyjniało pokazu garnków." Że co proszę?

 • jason.

  Oceniono 33 razy 5

  Ferdek jest zajebisty a jak pije te okropne piwo to póżniej zaczynam gadać jak Walduś...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX