Urodziny Dżagi świętuje Honey razem z Dodą! Gwiazda czuje się lepiej?

Przyjaźń kwitnie!
Doda razem z Honey na urodzinach Dżagi! Gwiazda czuje się lepiej? Doda imprezowała w poniedziałek na urodzinach swojego sobowtóra Dżagi. Na imprezie pojawiła się także Honey. Cała trójka wrzuciła zdjęcia na Instagram Doda imprezowała w poniedziałek na urodzinach swojego najlepszego przyjaciela, a zarazem jedynego oficjalnego sobowtóra - Dżagi. W gronie zaproszonych na zabawę gości znalazła się także Honey. Zdjęcia z imprezy wszyscy troje publikowali na swoich Instagramach. - Czyje? Czyje urodziny dzisiaj są? Sto lat! - pisała pod zdjęciem Doda. To nie pierwsze spotkanie wokalistek. W lutym dziewczyny imprezowały ostro w jednym z warszawskich klubów. Spekulowano nawet wtedy, że być może łączy je coś więcej niż przyjaźń. Fakt, że Doda wzięła udział w imprezie urodzinowej Dżagi oraz fakt, że uśmiech nie schodził jej z twarzy, pozwalają wróżyć polepszenie stanu zdrowia piosenkarki. Trzymamy kciuki.

Doda imprezowała w poniedziałek na urodzinach swojego najlepszego przyjaciela, a zarazem jedynego oficjalnego sobowtóra - Dżagi. W gronie zaproszonych na zabawę gości znalazła się także Honey. Zdjęcia z imprezy wszyscy troje publikowali na swoich Instagramach.

Czyje? Czyje urodziny dzisiaj są? Sto lat! - pisała pod zdjęciem Doda.

Doda, Honey, Dżaga Screen Instagram.com

Doda, Dżaga. Screen Instagram.com

Doda, Honey, Dżaga. Screen Instagram.com

To nie pierwsze spotkanie wokalistek. W lutym dziewczyny imprezowały ostro w jednym z warszawskich klubów. Spekulowano nawet wtedy, że być może łączy je coś więcej niż przyjaźń (Zobacz: Widzieliście już zdjęcia z tej imprezy. Chwaliła się nimi Doda. Ale... to Honey pokazała nieco więcej!).

Doda i Honey screen Instagram

Fakt, że Doda wzięła udział w imprezie urodzinowej Dżagi oraz fakt, że uśmiech nie schodził jej z twarzy, pozwalają wróżyć polepszenie stanu zdrowia piosenkarki. Trzymamy kciuki.

aga