Naga Joanna Krupa z psem... na plecach?! Tak wyglądała jej najnowsza sesja

'Dżoana' kolejny raz bierze udział w akcji na rzecz zwierząt.
Naga Joanna Krupa z psem... na plecach "Dżoana" kolejny raz bierze udział w akcji na rzecz zwierząt Joanna Krupa pozowała całkiem naga z bassetem Jackiem. Zdjęcia dołączą do grona fotek reklamujących organizację Angels For Animals Rescue. Joanna Krupa od wielu lat wspiera działanie organizacji charytatywnych dla zwierząt. Nie pierwszy raz przyszło jej również stanąć przed obiektywem aparatu z nietypowym modelem. Tym razem modelka znana ze swoich pięknych kształtów pozowała całkiem naga z bassetem Jackiem na swoich plecach. Zdjęcia z Jackiem dołączą do grona fotek reklamujących organizację Angels For Animals Rescue, której ambasadorką Joanna jest już od wielu lat. Na pewno pamiętacie jej kontrowersyjne fotki dla PETA? Myślicie, że najnowsze zdjęcia mogą przebić poprzednie sesje?

Joanna Krupa od wielu lat wspiera działanie organizacji charytatywnych dla zwierząt. Nie pierwszy raz przyszło jej również stanąć przed obiektywem aparatu z nietypowym modelem. Tym razem modelka znana ze swoich pięknych kształtów pozowała całkiem naga z bassetem Jackiem na swoich plecach.

Joanna Krupa Screen Instagram.com

Zdjęcia z Jackiem dołączą do grona fotek reklamujących organizację Angels For Animals Rescue, której ambasadorką Joanna jest już od wielu lat. Na pewno pamiętacie jej kontrowersyjne fotki dla PETA?

Joanna Krupa mat. prasowe

Myślicie, że najnowsze zdjęcia mogą przebić poprzednie sesje?

aga

Więcej o:
Komentarze (11)
Naga Joanna Krupa z psem... na plecach?! Tak wyglądała jej najnowsza sesja
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 11

  Działalność PETA co do zasady jest bardzo słuszna.
  Forma przekazu co najmniej zwracająca uwagę.

  Ale to już jest przegięcie. Nie chcę wiedzieć, jaki będzie następny, odważny krok Dżoany. To już nie będzie kontrowersja, tylko zoofilia.

 • janinak

  Oceniono 17 razy 7

  dobrze, że wspiera tą organizację, ale mimo wszystko nie mogę na nią patrzeć, zawsze wygląda sztucznie i nie pomoże jej w tym miłość do zwierząt.

 • karolina1900

  Oceniono 10 razy 0

  To prawda że Krupa i Gessler to te same osoby ? :D

  http://1sl.pl/73
  Zobacz jesli nie wierzysz :D

 • pannamigootka

  Oceniono 8 razy -4

  Myślę ,że te zdjęcia mogłyby przebić poprzednie ale pies Jacek musiałby leżeć na"bobrze" gołej ,matki Joanny od piesków

 • nitkaid

  Oceniono 21 razy -5

  Co za masakra :P

 • jagss

  Oceniono 29 razy -5

  trąci zoofilią..

 • magda1295

  Oceniono 13 razy -7

  dziwka to juz przesada jak sie na to godzi sesje z krzyżem i psem a ona gola no to juz przekracza granice jest wykolejona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • msypa

  Oceniono 13 razy -7

  Pies i Krupa - został niesmak i kupa.

 • markufo1

  Oceniono 11 razy -7

  te wzdeca ne moga psebyc zadnel sesyy zamku klolewskegow walsawe husalyy polskel na lodach celwenskych nyz wlosna sady laponske w gludnu napyse lyst do gwazdola w Watykane by lenyfelamy na 6 stycna dzadowy mlozowy psyslal do Hollywood luzgy dla gzecnych a dla negzecnych batonyka snykers w balym opakowanu lazda lazda lazda od Lane po lastmyna z ostanel chwyly bleakyns news wasyngton kona a wlatl lak hulal kat hula...klupa klupaol klupa klupa laka ty paskuska lestes az spod samych SUKEnyc bes kwatka posla twola latka az do samy amelyky ol klupa klupa ny ty kyska ny lupa ol klupa klupa od paulynek ksyza bes lal soldels malynes soldels WPeldal wolska polskego les of coulse

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX