Doda najlepszą światową wokalistką ostatniej dekady? Znalazła się w rankingu zagranicznego portalu

Doda znalazła się w rankingu portalu "Ranker". Piosenkarka aspiruje do miana najlepszej wokalistki ostatniej dekady. "Królowa" konkuruje m.in. z Adele czy Beyoncé.
Doda najlepszą światową wokalistką? Znalazła się w rankingu zagranicznego portalu Doda znalazła się w rankingu portalu Ranker. Piosenkarka aspiruje do miana najlepszej wokalistki ostatniej dekady. "Królowa" konkuruje m.in. z Adele czy Beyonce. Doda jako jedyna Polka znalazła się na liście amerykańskiego portalu Ranker, który wybiera najlepszą światową wokalistkę ostatniej dekady. Rabczewska do tego miana konkuruje z takimi sławami jak Adele, Beyonce czy Britney Spears. Na razie Doda zajmuje 49 z 79 miejsc. W rankingu brane są pod uwagę piosenkarki, które tworzyły od 2000 roku, a ich debiutancki album nie ukazał się przed 1994 rokiem. Użytkownicy portalu głosują na gwiazdę, która cechowała się najlepszym głosem w nowym millenium. Na naszą wokalistkę głosować możemy bezpośrednio na portalu Ranker. Myślicie, że Doda ma szansę? Przypomnijmy, że Doda nominowana jest też do World Music Awards 2013 w dwóch kategoriach. Doda otrzymała dwie nominacje w tegorocznym plebiscycie World Music Awards! Na artystkę możecie głosować w kategoriach World's Best Female Artist (Najlepsza Artystka) oraz World's Best Song (Najlepsza Piosenka) za utwór "Singing in chains" z platynowego albumu "7 Pokus Głównych". Doda jest jedynym artystą z Polski, który uzyskał tę nominację! Konkurencja jest ogromna, ale warto poświęcić kilkadziesiąt sekund na oddanie głosów na Artystkę - wspaniale byłoby zobaczyć polskie nazwisko obok największych globalnych graczy rynku muzycznego! - czytamy na oficjalnym Facebooku piosenkarki.

Doda jako jedyna Polka znalazła się na liście amerykańskiego portalu "Ranker", który wybiera najlepszą światową wokalistkę ostatniej dekady. Rabczewska do tego miana konkuruje z takimi sławami jak Adele, Beyoncé czy Britney Spears. Na razie Doda zajmuje 49 z 79 miejsc.

 

DodaScreen z Ranker

W rankingu brane są pod uwagę piosenkarki, które tworzyły od 2000 roku, a ich debiutancki album nie ukazał się przed 1994 rokiem. Użytkownicy portalu głosują na gwiazdę, która cechowała się najlepszym głosem w nowym millenium. Na naszą wokalistkę głosować możemy bezpośrednio na portalu "Ranker". Myślicie, że Doda ma szansę?

DodaKapif

Przypomnijmy, że Doda nominowana jest też do World Music Awards 2013 w dwóch kategoriach.

Doda otrzymała dwie nominacje w tegorocznym plebiscycie World Music Awards! Na artystkę możecie głosować w kategoriach World's Best Female Artist (Najlepsza Artystka) oraz World's Best Song (Najlepsza Piosenka) za utwór "Singing in chains" z platynowego albumu "7 Pokus Głównych". Doda jest jedynym artystą z Polski, który uzyskał tę nominację! Konkurencja jest ogromna, ale warto poświęcić kilkadziesiąt sekund na oddanie głosów na Artystkę - wspaniale byłoby zobaczyć polskie nazwisko obok największych globalnych graczy rynku muzycznego! - czytamy na oficjalnym Facebooku piosenkarki.

02.09.2013 Krakow . Doda, Dorota Rabczewska na otwarciu sklepu Media Expert w C.H. Krakow Plaza  .   Fot. Grzegorz Lyko / Agencja Gazeta   Agencja Gazeta

majk