Katarzyna Dowbor schudła 16 kilogramów! Wiemy, jak to zrobiła

Prezenterka wyznała, że zrzuciła 16 kilogramów.
Dowbor schudła 16 kg Prezenterka wyznała, że zrzuciła 16 kilogramów Katarzyna Dowbor przyznała, że schudła, aż 16 kilogramów. Dowbor będzie nową prowadzącą polsatowskiego programu "Nasz nowy dom". Nowa rola była doskonałym pretekstem do schudnięcia. Co skłoniło Dowbor, aby wziąć się za siebie? - Zaczęło się od zwolnienia z TVP, to był dla mnie impuls, żeby się wziąć za siebie. To zwolnienie bardzo mnie zmobilizowało - przyznała. Dowiedzieliśmy się, jak Dowbor zrzuciła zbędne kg. Zmiany przyszły dzięki połączeniu ćwiczeń i diety. - Dwa razy w tygodniu ćwiczę na siłowni pod okiem trenerów Huberta i Roberta Roszkiewiczów. Fajnie jest ćwiczyć z ludźmi, których się lubi, którzy podchodzą do każdego indywidualnie. Obaj trenerzy mają jeszcze ten wielki plus, że nawet jak mi się bardzo nie chce, to dzwonią do mnie tak długo, aż przyjdę. Poza tym regularnie kilka razy w tygodniu jeżdżę na rowerze - wyznała. Prezenterka przyznała też, że musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe. - Kiedyś jadłam dużo i tylko 2 razy dziennie. Od kilku miesięcy jem małe porcje, ale 5 razy dziennie. Ważne jest też oczywiście co się je. W moim przypadku świetnie sprawdzają się kasze, które uwielbiam, szczególnie kaszę jaglaną. Gdy jadę na plan, gdzie spędzam cały dzień, przygotowuję sobie wcześniej wszystko w pojemniczkach, mam kaszę, fasolkę szparagową, czy kurczaka i wtedy nie muszę jeść cateringu. Nie jem chleba i prawie w ogóle słodyczy. Zdarza mi się zgrzeszyć na szczęście rzadko, gdyż słodycze są moją słabością - powiedziała. - Jak widać po moim przykładzie, najważniejsza jest jednak motywacja. To podstawa przy każdej zmianie, czy pracy, czy wyglądu, czy całego życia - dodała prezenterka. W nowym show "Nasz nowy dom" prezenterka będzie w pomagać rodzinom, których domy wymagają gruntownego remontu. Cała ekipa z Dowbor, architektem i kierownikiem budowy na czele, będzie miała tylko 5 dni na odnowienie domów, które często będą w opłakanym stanie. Pierwszy odcinek już dzisiaj, w niedzielę o 17:45. W show będziecie mogli podziwiać jej nową sylwetkę. Przypomnijmy, że prezenterka została zwolniona z TVP za to, że jak mówiła była "brzydka i gruba". Widać różnicę, prawda? Katarzyna Dowbor prowadzi nowe reality show "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor przyznała, że schudła, aż 16 kilogramów. Prezenterka będzie nową prowadzącą polsatowskiego programu "Nasz nowy dom". Nowa rola była doskonałym pretekstem do schudnięcia. A od czego zaczęła się walka Dowbor z dodatkowymi kilogramami?

Zaczęło się od zwolnienia z TVP, to był dla mnie impuls, żeby się wziąć za siebie. To zwolnienie bardzo mnie zmobilizowało (śmiech) - przyznała.

Dowiedzieliśmy się, jak Dowbor zrzuciła nadprogramowe kilogramy. Zmiany przyszły, dzięki połączeniu ćwiczeń i diety.

Dwa razy w tygodniu ćwiczę na siłowni pod okiem trenerów Huberta i Roberta Roszkiewiczów. Fajnie jest ćwiczyć z ludźmi, których się lubi, którzy podchodzą do każdego indywidualnie. Obaj trenerzy mają jeszcze ten wielki plus, że nawet jak mi się bardzo nie chce, to dzwonią do mnie tak długo, aż przyjdę. Poza tym regularnie kilka razy w tygodniu jeżdżę na rowerze - wyznała.

Warszawa. 30.08.2013 Plan zdjeciowy serialu Nasz nowy dom produkcji Polsat. n/z  Katarzyna Dowbor  Fot: Krystian Maj/FORUM FORUM/Krystian Maj

Prezenterka przyznała też, że musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Kiedyś jadłam dużo i tylko 2 razy dziennie. Od kilku miesięcy jem małe porcje ale 5 razy dziennie. Ważne jest też oczywiście co się je. W moim przypadku świetnie sprawdzają się kasze, które uwielbiam, szczególnie kaszę jaglaną. Gdy jadę na plan, gdzie spędzam cały dzień, przygotowuję sobie wcześniej wszystko w pojemniczkach, mam kaszę, fasolkę szparagową, czy kurczaka i wtedy nie muszę jeść cateringu. Nie jem chleba i prawie w ogóle słodyczy. Zdarza mi się zgrzeszyć na szczęście rzadko, gdyż słodycze są moją słabością - powiedziała. - Jak widać po moim przykładzie, najważniejsza jest jednak motywacja. To podstawa przy każdej zmianie, czy pracy, czy wyglądu, czy całego życia - dodała prezenterka.

Warszawa. 30.08.2013 Plan zdjeciowy serialu Nasz nowy dom produkcji Polsat. n/z  Katarzyna Dowbor  Fot: Krystian Maj/FORUM FORUM/Krystian Maj

W nowym show "Nasz nowy dom" prezenterka będzie w pomagać rodzinom, których domy wymagają gruntownego remontu. Cała ekipa z Dowbor, architektem i kierownikiem budowy na czele, będzie miała tylko 5 dni na odnowienie domów, które często będą w opłakanym stanie. Pierwszy odcinek już dzisiaj, w niedzielę o 17:45. W show będziecie mogli podziwiać jej nową sylwetkę. Przypomnijmy, że prezenterka została zwolniona z TVP za to, że jak mówiła była "brzydka i gruba" (zobacz: Na Zachodzie byłaby gwiazdą a u nas? Ikona telewizji, Katarzyna Dowbor wyleciała z pracy, bo była za stara! Wkurza Was to?). Widać różnicę, prawda?

Katarzyna Dowbor Kapif

Katarzyna Dowbor Kapi

majk