Małgorzata Socha kupiła córeczce wózek za... Rośnie nam mała księżniczka?

Mała Zosia wychowuje się w luksusach.
Małgorzata Socha i wózek za 3,5 tys. zł Mała Zosia wychowuje się w luksusach Córeczka Małgorzaty Sochy przyszła na świat zaledwie półtora miesiąca temu, a aktorka już otacza już najbardziej luksusowymi rzeczami dla bobasów. Córeczka Małgorzaty Sochy przyszła na świat zaledwie półtora miesiąca temu, a aktorka już otacza już najbardziej luksusowymi rzeczami dla bobasów. Nie oszczędzała na wózku dla małej Zosi. Aktorka zapłaciła za niego około 3,5 tysiąca złotych! - donosi Fakt.pl. Socha nie oszczędzała na porodzie, a jej córka od małego jest rozpieszczana samymi najlepszymi akcesoriami i ciuszkami. Przypomnijmy, że Zosia chodzi w sukienkach od La Manii!. Rośnie nam mała księżniczka?

Córeczka Małgorzaty Sochy przyszła na świat zaledwie półtora miesiąca temu, a aktorka już otacza już najbardziej luksusowymi rzeczami dla bobasów. Nie oszczędzała na wózku dla małej Zosi.

Aktorka zapłaciła za niego około 3,5 tysiąca złotych! - donosi Fakt.pl.

Małgorzata Socha Kapif

Małgorzata Socha Kapif

Socha nie oszczędzała na porodzie (Zobacz: Małgorzata Socha wydała na poród 16 tys. złotych! Inne gwiazdy idą w jej ślady), a jej córka od małego jest rozpieszczana samymi najlepszymi akcesoriami i ciuszkami. Przypomnijmy, że Zosia chodzi w sukienkach od La Manii! (Zobacz: La Mania zaprojektowała sukienkę dla córeczki Małgorzaty Sochy). Rośnie nam mała księżniczka?

aga