Miley Cyrus chciała zatrzymać Liama Hemswortha na dziecko!

Chciała ogłosić światu, że jest w ciąży.
Miley Cyrus udawała, że jest w ciąży! Gwiazda chciała zatrzymać Liama Hemswortha na dziecko! Pokazała mu test ciążowy... Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha nie dzieje się dobrze. Jednak szczegóły dotyczące tego, co się między nimi działo w ciągu ostatnich miesięcy wychodzą na jaw dopiero teraz, gdy para oficjalnie ogłosiła koniec związku. Magazyn "OK!" informuje, że Miley była gotowa zrobić wszystko, aby zatrzymać przy sobie Liama... - Miley myślała, że jest w ciąży i chciała jak najszybciej ogłosić to światu, nie czekając na potwierdzenie od lekarza. Liam błagał ją, aby tego nie robiła - mówi informator magazynu. - Nie był już z nią emocjonalnie związany, ale ciągle ze sobą sypiali. Zgodziła się być cicho. Jak się szybko okazało, wynik testu ciążowego był nieprawidłowy. Jednak wokalistka zagroziła narzeczonemu, że jeśli odejdzie, powie wszystkim, że zostawił ją samą w tej wyjątkowej sytuacji. - Błagała go, żeby został, a ona da mu tyle przestrzeni, ile tylko będzie chciał. Liam zgodził się. Dostał wolność, a ona mogła dalej mówić, że są zaręczeni - wyjaśnia informator. Czy to możliwe, że piosenkarka w ten sposób grała na uczuciach ukochanego? Z wywiadu, którego udzieliła magazynowi "Fashion" wynika, że chciała się z nim rozstać w lutym...

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha nie dzieje się dobrze. Szczegóły dotyczące tego, co się między nimi działo w ciągu ostatnich miesięcy wychodzą na jaw teraz, gdy para oficjalnie ogłosiła koniec związku. Magazyn "OK!" informuje, że Miley była gotowa zrobić wszystko, aby zatrzymać przy sobie Liama. Mówiła, że zostaną rodzicami.

Miley myślała, że jest w ciąży i chciała ogłosić to światu, zanim potwierdziła wyniki u lekarza. Liam błagał ją, aby tego nie robiła - mówi informator magazynu. - Nie był już z nią emocjonalnie związany, ale ciągle ze sobą sypiali. Zgodziła się być cicho ze względu na Liama.

Miley Cyrus, Liam HemsworthFot. Forum

Ta nowina sprawiła, że aktor poczuł się uwięziony. Miley zagroziła, że jeśli teraz z nią zerwie, powie wszystkim, że zostawił ją samą w tej wyjątkowej sytuacji.

Błagała go, żeby został, a ona da mu tyle przestrzeni, dopóki z nią nie zerwie. Liam się zgodził. Dostał swoją wolność, a ona mogła dalej mówić, że są zaręczeni - wyjaśnia informator.

Później Miley dowiedziała się, że pozytywny wynik testu ciążowego był pomyłką.

Czy to możliwe, że piosenkarka w ten sposób grała na uczuciach Liama? Z wywiadu, którego udzieliła magazynowi "Fashion" wynika, że chciała się z nim rozstać w lutym... Z drugiej strony, informacje o domniemanej ciąży, pasują do wydarzeń - Miley przez pewien czas nie nosiła pierścionka, później znów mówiła, że jest zaręczona. Czyżby właśnie wtedy myślała, że spodziewa się dziecka?

nn

Więcej o: