Ćpała i sypiała ze znanymi aktorami. Taka była Melissa Joan Hart z "Sabriny, nastoletniej czarownicy"!

Aktorka zdradza pikantne szczegóły z czasów "Sabriny". Była wtedy niegrzeczną dziewczynką!
Niegrzeczna Melissa Joan Hart Aktorka zdradza pikantne szczegóły z czasów "Sabriny" Melissa Joan Hart w swojej nowej książce "Melissa Explains It All" zdradziła skrywane dotąd fakty dotyczące jej prywatnego życia. Jako 20-latka Melissa została gwiazdą telewizji za sprawą serialu "Sabrina - nastoletnia czarownica". Jak się okazuje, aktorka diametralnie różniła się od granej przez siebie postaci. Wcale nie była grzeczną dziewczynką. - Eksperymentowałam z narkotykami. Paliłam trawkę, brałam ecstasy i meskalinę, jadłam grzyby halucynogenne. To trwało około półtora roku. Wpadłam w złe towarzystwo - wyznała. Aktorka opisała w swojej książce kilka szalonych imprez. Podczas jednej z nich wylądowała w rezydencji Playboya. Hart przyznała także, że zdradzała swojego chłopaka. I to nie z byle kim! Podobno przespała się z Nickiem Carterem z Backstreet Boys, Ryanem Reynoldsem i Jerry'm O'Connellem. Gwiazda deklaruje, że od tamtej pory jej życie bardzo się zmieniło. Melissa porzuciła imprezowanie, wyciszyła się i jest wierna swojemu partnerowi.

Melissa Joan Hart wyznała w swojej nowej książce "Melissa Explains It All" skrywane do tej pory informacje . Jako 20-latka Melissa została gwiazdą telewizji za sprawą serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica". Jak się okazuje, aktorka diametralnie różniła się od granej przez siebie postaci. Wcale nie była grzeczną dziewczynką.

Eksperymentowałam z narkotykami. Paliłam trawkę, brałam ecstasy i meskalinę, jadłam grzyby halucynogenne. To trwało około półtora roku. Wpadłam w złe towarzystwo - wyznała.

Melissa Joan Hartmat. prasowe

Aktorka opisała w książce kilka swoich szalonych imprez. Na jednej z zażywała ecstasy i wylądowała w Rezydencji Playboya. Po opuszczeniu sławnego przybytku całowała się i obściskiwała z jednym z Króliczków w swojej limuzynie. Rano, wciąż na haju, wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Maxima".

Melissa Joan HartMaxim

Kilka lat później wyznała:

Nie podobało mi się ćpanie, szczególnie utrata kontroli.

Hart przyznała się także, że zdradzała swojego chłopaka. I to nie z byle kim! Podobno przespała się z Nickiem Carterem z Backstreet Boys, Ryanem Reynoldsem i Jerry'm O'Connellem, gwiazdą serialu "Sliders".

Melissa Joan Hartmat. prasowe

Melissa Joan Hartmat. prasowe

aga