Teresie Rosati nie podoba się związek Weroniki z Adamczykiem? "Ceni Piotra, ale nie jest wymarzonym kandydatem do ręki jej córki"

W najnowszej "Rewii" o problemach wiszących nad związkiem Rosati i Adamczyka.
Teresa Rosati nie akceptuje Adamczyka Matce Weroniki nie podoba się jej nowy związek Od kiedy związek aktorki Weroniki Rosati i aktora Piotra Adamczyka został oficjalnie potwierdzony, z kolorowych gazet nie znikają spekulacje dotyczące szczegółów tej relacji. Jak informuje "Rewia", nad parą pojawiły się już pierwsze czarne chmury. - Podobno mama Weroniki, Teresa Rosati jest sceptycznie nastawiona do związku córki z Piotrem Adamczykiem. Przygląda się tej relacji z mieszanymi uczuciami. Chociaż ceni Piotra jako aktora, to nigdy nie był jej wymarzonym kandydatem na męża ukochanej córki. Marzyła, żeby Weronika wreszcie poznała kogoś w swoim wieku, bez szumnej przeszłości - zdradziła w rozmowie z "Rewią" przyjaciółka Teresy Rosati. Jak podaje tygodnik, rodzice mieli przestrzegać córkę przed Adamczykiem. Jednak nie wiele wskórali, ponieważ Weronika, podobnie jak Piotr, w sprawach sercowych kieruje się wyłącznie własną intuicją. Rosati i Adamczyk są razem prawie od pięciu miesięcy. Już na początku wakacji zamieszkali razem, a kilka tygodni temu na ich facebookowych profilach pojawiła się informacja, że "są w związkach" - czytamy w "Vive!" Miejmy nadzieję, że sceptyczne nastawienie rodzin aktorskiej pary to tylko plotki.

Od kiedy związek aktorki Weroniki Rosati i aktora Piotra Adamczyka został oficjalnie potwierdzony, z kolorowych gazet nie znikają spekulacje dotyczące szczegółów tej relacji. Jak informuje "Rewia", nad parą pojawiły się już pierwsze czarne chmury.

Weronika RosatiForum

Podobno mama Weroniki, Teresa Rosati jest sceptycznie nastawiona do związku córki z aktorem.

Przyglądała się tej relacji z mieszanymi uczuciami. Chociaż ceni Piotra jako aktora, to nie był on dla niej wymarzonym kandydatem do ręki jej ukochanej córki. Marzyła, żeby Weronika wreszcie poznała kogoś w swoim wieku, bez szumnej przeszłości - zdradziła w rozmowie z "Rewią" przyjaciółka Rosatich.

Jak czytamy dalej w tygodniku, rodzice mieli przestrzegać ukochaną córkę przed Adamczykiem, który dopiero co rozstał się z Kate Rozz. Weronika jednak, podobnie jak Piotr, w sprawach sercowych kieruje się własnym zdaniem.

Mama pana Piotra przygląda się jego nowej relacji z wielką rezerwą i nie dała im jeszcze swego błogosławieństwa. Ciągle ma w pamięci jego liczne nieudane związki - czytamy w "Rewii".

Piotr AdamczykKAPiF

Weronika i Piotr są razem prawie od pięciu miesięcy! Już na początku wakacji zamieszkali razem, a kilka tygodni temu na ich facebookowych profilach pojawiła się informacja, że "są w związkach" - czytamy w "Vive!"

Miejmy nadzieję, że sceptyczne nastawienie rodziców aktorskiej pary to tylko plotki.

Kris