Kate Rozz po raz pierwszy o relacji Adamczyka i Rosati. Czy ona sama wróciła do Rozana?

Kate Rozz była gościem program "Kobiecym okiem".
Kate Rozz o relacji Adamczyka i Rosati Kate Rozz była gościem program "Kobiecym okiem" - Zawsze życzę ludziom, by byli szczęśliwi - powiedział Kate Rozz w programie "Kobiecym okiem" o związku Piotra Adamczyka z Weroniką Rosati W ostatnim odcinku programu "Kobiecym okiem" gościem była Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka. Poproszono ją skomentowanie doniesień o romansie jej byłego męża z Weroniką Rosati. - Zawsze życzę ludziom, by byli szczęśliwi. Jeśli plotki się potwierdzą, to jedyne, co mi zostaje, to życzyć dwójce ludzi szczęścia - powiedziała Rozz w programie "Kobiecym okiem". Najwyraźniej program kręcony był jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem związku aktorskiej pary w mediach. Stąd wzmianka Rozz o "plotkach". Z tego można jednak wyciągnąć wniosek, że Adamczyk i jego była raczej nie utrzymują bliskich kontaktów, skoro nic nawet nie wiedzą o nowych związkach eks-partnerów. Najwyraźniej znacznie cieplejsze stosunki łączą Kate Rozz z jej pierwszym byłym mężem, Jeanem Manuelem Rozanem. - Mam duże szczęście, że trafiłam na kogoś, kto jest bardzo mądrą osobą. Mamy 9-letnią córkę, która jest najważniejsza. Oboje bardzo ją kochamy. Siebie też szanujemy. Tak te relacje trwają i myślę, że będą trwały zawsze. On ma dzisiaj swoje życie, jest z kimś związany. Koleguję się również z jego obecną partnerką - powiedziała Kate Rozz, czym zaprzeczyła jednocześnie plotkom o jej powrocie do Rozana. Wygląda na to, że wszyscy jej byli rozpoczęli już nowe związki. Czy także Rozz ma kogoś na oku? - Na miłość przyjdzie czas - podsumowuje.

W ostatnim odcinku programu "Kobiecym okiem" gościem była Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka. Poproszono ją skomentowanie doniesień o romansie jej byłego męża z Weroniką Rosati.

Zawsze życzę ludziom, by byli szczęśliwi. Jeśli plotki się potwierdzą, to jedyne, co mi zostaje, to życzyć dwójce ludzi szczęścia - powiedziała Rozz w programie "Kobiecym okiem".

Najwyraźniej program kręcony był jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem związku aktorskiej pary w mediach (Zobacz: Weronika Rosati i Piotr Adamczyk oficjalnie razem). Stąd wzmianka Rozz o "plotkach". Z tego można jednak wyciągnąć wniosek, że Admaczyk i jego była raczej nie utrzymują bliskich kontaktów, skoro nic nawet nie wiedzą o nowych związkach eks-partnerów.

Kate RozzWBF

Najwyraźniej znacznie cieplejsze stosunki łączą Kate Rozz z jej pierwszym byłym mężem, Jeanem Manuelem Rozanem.

Mam duże szczęście, że trafiłam na kogoś, kto jest bardzo mądrą osobą. Mamy 9-letnią córkę, która jest najważniejsza. Oboje bardzo ją kochamy. Siebie też szanujemy. Tak te relacje trwają i myślę, że będą trwały zawsze. On ma dzisiaj swoje życie, jest z kimś związany. Koleguję się również z jego obecną partnerką - powiedziała Kate Rozz, czym zaprzeczyła jednocześnie plotkom o jej powrocie do Rozana.

Wygląda na to, że wszyscy jej byli rozpoczęli już nowe związki. Czy także Rozz ma kogoś na oku?

Na miłość przyjdzie czas - podsumowuje.

Kate RozzKapif

Kris