Wiemy, ile kosztował ślub Roberta Janowskiego. "To nie było standardowe wesele"

Tanio nie było.
Robert Janowski: Ślub na bogato Były muzyk i prezenter nie żałował pieniędzy na swoje wesele Robert Janowski na swój wymarzony ślub i wesele wydał ok. 100 tys. zł - czytamy w magazynie "Show". Wesele odbyło się w Janowcu, niedaleko Kazimierza Dolnego. Przyjęcie ślubne Roberta Janowskiego i Moniki Głodek nie należało do tanich. Magazyn "Show" podaje konkretne sumy, jakie znany prezenter musiał wydać na swoje wesele. "Janowski na swój wymarzony ślub i wesele wydał około 100 tysięcy złotych. Sam nocleg kosztował go ponad 30 tysięcy złotych, do tego drugie tyle wynajęcie sali i obiad dla osiemdziesięciu osób oraz wynajęcie promu" - czytamy w magazynie. Nastrojowy ślub odbył się w kościele farnym św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym. Po uroczystości państwo młodzi wraz z gośćmi przeprawili się przez Wisłę promem do pobliskiego Janowca, gdzie w luksusowym Hotelu Kazimierskim SPA & Wellness bawiono się do samego rana. - To wydarzenie nazwałbym raczej bankietem, a nie standardowym weselem - powiedział magazynowi "Show" jeden z pracowników hotelu. Magazyn informuje też, że do Warszawy nowożeńcy wrócili dopiero w poniedziałek.

Przyjęcie ślubne Roberta Janowskiego i Moniki Głodek nie należało do tanich. Magazyn "Show" podaje konkretne sumy, jakie znany prezenter musiał wydać na swoje wesele.

Janowski na swój wymarzony ślub i wesele wydał około 100 tysięcy złotych. Sam nocleg kosztował go ponad 30 tysięcy złotych, do tego drugie tyle wynajęcie sali i obiad dla osiemdziesięciu osób oraz wynajęcie promu - czytamy w magazynie.

Nastrojowy ślub odbył się w kościele farnym św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym. Po uroczystości państwo młodzi wraz z gośćmi przeprawili się przez Wisłę promem do pobliskiego Janowca, gdzie w luksusowym Hotelu Kazimierskim SPA & Wellness bawiono się do samego rana.

Robert Janowski, Monika Głodek EastNews

To wydarzenie nazwałbym raczej bankietem, a nie standardowym weselem - powiedział magazynowi "Show" jeden z pracowników hotelu.

Magazyn informuje też, że do Warszawy nowożeńcy wrócili dopiero w poniedziałek.

alex

Więcej o: