Kora sprzedaje dom za 1,5 mln złotych!

Wokalistka i jurorka programu Polsatu "Must be the music" sprzedaje dom w Bliżowie.
Kora sprzedaje dom za 1,5 mln złotych! Wokalistka i jurorka programu Polsatu "Must be the music" sprzedaje dom w Bliżowie Kora sprzedaje dom w Bliżowie na Roztoczu za 1,5 mln zł. Dom może pełnić funkcję rezydencji, gospodarstwa agroturystycznego bądź ekskluzywnego SPA Jak już informowaliśmy, Kora i jej partner Kamil Sipowicz sprzedają dom na Roztoczu w miejscowość Bliżów. W ofercie sprzedaży znajdują się w sumie dwa domy mieszkalne o łącznej powierzchni 422 m kw. Biuro nieruchomości, które zajęło się sprzedażą, wyceniło posiadłość na 1,5 mln złotych. Dom może pełnić funkcję rezydencji, gospodarstwa agroturystycznego bądź ekskluzywnego SPA.

Jak już informowaliśmy, Kora i jej partner Kamil Sipowicz, sprzedają dom na Roztoczu w miejscowość Bliżów. O prawdopodobnych przyczynach tej decyzji przeczytacie tu: Kora i Sipowicz budowali dom, którego pilnował im sąsiad: Artyści oskarżyli go o przywłaszczenie.

Posiadłość Kory położona jest na Roztoczu, na wzgórzu w otoczeniu lasówFot. www.kgorski.pl

W ofercie sprzedaży znajdują się w sumie dwa domy mieszkalne o łącznej powierzchni 422 m2. Biuro nieruchomości, które zajęło się sprzedażą, wyceniło posiadłość na 1,5 mln złotych. Dom może pełnić funkcję rezydencji, gospodarstwa agroturystycznego bądź ekskluzywnego SPA.

Koramat. promocyjne

Więcej zdjęć domu Kory znajdziecie na domiporta.pl.

Kris