Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz, prosi o pomoc: Mamy wyłączone telefony komórkowe i zaległe rachunki

Piotr Ikonowicz potrzebuje pomocy.

Piotr Ikonowicz ostatnio coraz aktywniej działa na swoim Facebooku, a dokładnie, wykorzystuje go do przekazywania coraz to bardziej znaczących informacji (Zobacz: Brat Magdy Gessler ma trafić do WIĘZIENIA!). Pierwsza, podana 3 dni temu: ma zgłosić się do aresztu, w celu odbycia kary. Kolejna: dramatyczny apel o pomoc.

Pomóżcie!
Znowu jestem zmuszony po raz kolejny zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej. Mamy wyłączone telefony komórkowe i zaległe rachunki, nieczynne ksero itp. Teraz kiedy zbliża się 1 listopada kiedy zaczyna się okres ochronny, w którym niedozwolone są eksmisje na bruk akcja eksmisyjna nasiliła się i mamy potwornie dużo roboty. Pomóżcie nam pomagać skutecznie. Nieraz już Wasza ofiarność ratowała KSS przed katastrofą. Sądzę też, że czas już usystematyzować te Wasze składki. Dlatego proszę o zgłaszanie stałych wpłat. Im więcej będzie tych zgłoszeń tym mniejsze kwoty załatwią sprawę. Sadzę, że gdyby każdy zadeklarował regularnie jakieś 10-20 złotych a problem będzie rozwiązany i nie będą potrzebne żadne dramatyczne apele -napisał dziś na swojej tablicy.

02.02.2011 WARSZAWA , POLITYK PIOTR IKONOWICZ PODCZAS HAPPENINGU - PROTESTU PRZECIW WARUNKOM PRACY W BANKU MILLENIUM . FOT. JACEK LAGOWSKI / AGENCJA GAZETA  Fot. Jacek Łagowski / Agencja Gazeta

 

 

Chodzi o wsparcie finansowe dla Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, organizacji, prowadzonej przez Ikonowicza, która zajmuje się udzielaniem bezpłatnych porad prawnych osobom ubogim. Internauci, facebookowi fani brata Gessler reagowali niejednoznacznie. Jedni deklarowali pomoc od razu (podając przy tym wysokość przelewanej kwoty), inni wchodzili w polemikę z Ikonowiczem.

Panie Piotrze i inni kochani, niestety, ale większość z tych biednych jest niezaradnych życiowo. Oni nawet nie wiedzą jak czasem łatwo mogliby wyjść z tej biedy. Napiszę brutalnie "Biedny, bo głupi. Głupi, bo biedny". Mnie nikt nigdy nie pomagał i zawsze w życiu sobie radziłam. Ale CAŁE życie pracowałam i dorywczo pracuję nadal - bo kocham pracować! - skomentowała post jedna z internautek.
Piotrze, przelewam 100 -napisał inny użytkownik Facebooka.

Piotr IkonowiczScreen z Facebook.com

 

 

Facebook, Piotr IkonowiczScreen z Facebook.com