Brat Magdy Gessler ma trafić do WIĘZIENIA!

Piotr Ikonowicz trafi za kratki?

Piotr Ikonowicz, brat Magdy Gessler, aktywny działacz politycznej lewicy, ma trafić do więzienia. Otrzymał wezwanie do stawienia się w areszcie. O swojej sytuacji i przyczynach jej zaistnienia poinformował na swoim profilu na Facebooku.

Przed chwilą otrzymałem wezwanie do stawienia się w areszcie celem odbycia zastępczej kary 90 dni pozbawienia wolności. Chodzi o blokadę eksmisji pary staruszków na ulicy Olimpijskiej w 2000 roku, kiedy jeszcze byłem posłem. Właściciel kamienicy pan Gajny kłamliwie oskarżył mnie o pobicie go. Sąd przyznał mu racje, chodź poza nim nikt włącznie z policja na rozprawie nie poparł jego wersji wydarzeń. Skazano mnie w 2008 roku na 6 miesięcy ograniczenia wolności (prac społecznie użytecznych),. Ponieważ nie zgadzałem się z wyrokiem, nie wykonałem kary. Teraz za pomaganie ludziom mam iść do więzienia. To jest cena, na której w tym systemie trzeba być przygotowanym kiedy się pomaga słabszym - napisał Ikonowicz dziś w nocy na swojej tablicy.

Pod tekstem dołączył film z rzeczonego procesu.

Piotr Ikonowicz jest o trzy lata młodszy od Magdy Gessler. Ich gorące temperamenty często były przyczyną tarć między nimi (Zobacz: Magda Gessler SPRZECZA SIĘ z bratem na wizji!). Mimo wszystko, szczególnie ostatnio, nawet publicznie deklarowali do siebie dużą dozę życzliwości. W dniu 60. urodzin gwiazdy TVN jej brat złożył jej szczere i poruszające życzenia za pośrednictwem jej strony internetowej Smakizycia.pl (Zobacz: Jestem dumny ze sławnej siostry, daje czadu). Czy teraz to ona otwarcie okaże wsparcie swojemu bratu?

Magda Gessler, Piotr IkonowiczScreen z smakizycia.pl

Piotr Ikonowicz wpisScreen z Facebook.com

karo