Iza Miko NA TRAPEZIE w "Step Up 5". Tak ćwiczy do roli

Kariera aktorki od lat mieszkającej w stanach nabiera rozpędu. Miko po roli w "Two Jacks" zagra w kolejnym filmie.
Iza Miko na trapezie w "Step Up 5" Aktorka wystąpi w kolejnej części tanecznego hitu Zagraniczna kariera Izy Miko nabiera rozpędu. Aktorka po roli w "Two Jacks" zagra w kolejnej amerykańskiej produkcji. O szczegółach nowego projektu gwiazda napisała na Facebooku. "Jestem bardzo podekscytowana, że dołączyłam do obsady filmu "Step up 5". Prawdopodobnie będzie to najzabawniejsza rola, jaką kiedykolwiek zagrałam" - zdradza Iza. Jak informuje portal Deadline.com, obok Miko na ekranie zobaczymy także Briana Evigana oraz Ryana Guzmana. Obu panów mieliśmy okazję podziwiać w poprzednich częściach "Step Up". Iza Miko w filmie "Step up 5" wcieli się w rolę pięknej Alexx. Dziewczyna jest właścicielką hotelu, w którym odbywać się będą zawody taneczne. Co ciekawe, na ekranie zobaczymy również popisy Miko na trapezie. Tymczasem mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą już doczekać się kolejnego filmu naszej gwiazdy. Już za kilka miesięcy odbędzie się premiera obrazu "Desert Dancer". Polka pojawia się w nim u boku Freidy Pinto.

O swoim kolejnym sukcesie Izabella Miko poinformowała fanów na Facebooku.

Jestem bardzo podekscytowana, że dołączyłam do obsady filmu "Step up 5". Prawdopodobnie będzie to moja najzabawniejsza rola, jaką kiedykolwiek zagrałam. - tak napisała na swoim profilu Iza.

Iza Miko
Screen z Facebook.com

Jak informuje portal Deadline.com, obok Miko na ekranie zobaczymy także Briana Evigana oraz Ryana Guzmana, którzy znani są z poprzednich części "Step Up". Miko w filmie zagra Alexx, właścicielkę hotelu, w którym odbywać się będą zawody taneczne. Aktorka na ekranie prezentuje się również na trapezie. Mamy wideo z prób do tej sceny.

Rola Izy w "Step Up 5" jest kolejną po niedawnym filmie "Two Jacks", w którym, poza Miko, możemy zobaczyć Siennę Miller. Aktorka zagrała również i wyprodukowała film telewizyjny "Sensitive Man", w którym udział wzięła też Whoopi Goldberg. Za kilka miesięcy swoją premierę będzie miał ostatni film, który Miko produkowała, czyli "Desert Dancer" z Freidą Pinto w roli głównej.

The Homes that Hollywood Built Event benefitting St Bernard Project held at Tesla Motors in Los Angeles, California.  Pictured: Izabella MikoVERONICA SUMMERS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Veronica Summers / Splash News

Kris