16-letnia Klaudia Kulawik z "Mam talent" jest coraz piękniejsza!

Finalistka I edycji "Mam talent" dorasta i stawia pierwsze kroki w show biznesie.
Co słychać u Klaudii Kulawik Finalistka I edycji "Mam talent" stawia pierwsze kroki w show biznesie. Klaudia Kulawik z "Mam talent" coraz piękniejsza! Niedawno nagrała piosenkę do filmu przygodowego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa". Trudno uwierzyć, że ta "mała dziewczynka z mocnym głosem" znana z programu "Mam talent" ma już 16 lat. Klaudia Kulawik zaczęła niedawno stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Nagrała piosenkę do filmu przygodowego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", a ostatnio widzieliśmy ją na planie teledysku do utworu "Dla zwierząt lepszy świat". Trzeba przyznać, że wokalistka wyrasta na piękną kobietę. Kiedy ta niepozorna dziewczynka weszła na scenę podczas przesłuchań do I edycji programu "Mam talent", zaskoczyła wszystkich. Kulawik zaśpiewała wtedy utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" i zachwyciła jury i całą Polskę. W finale zajęła II miejsce. Minęło 5 lat od programu i młoda wokalistka zmieniła się nie do poznania. Kulawik powtarza, że całą przyszłość wiąże z muzyką. Przygotowuje swój głos podczas lekcji śpiewu i dojrzewa do wydania debiutanckiego krążka, który ma się pojawić za dwa lata. - Chcę śpiewać to co mi będzie w duszy grało i to co czuje i co jest częścią mnie - oznajmiła Kulawik w "Dzień Dobry TVN". - Nie chcę być jakąś popową gwiazdką - dodała. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy album szesnastolatki, na którym znaleźć się mają jej autorskie teksty.

Trudno uwierzyć, że ta "mała dziewczynka z mocnym głosem" znana z programu "Mam talent" ma już 16 lat. Klaudia Kulawik zaczęła niedawno stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Nagrała piosenkę do filmu przygodowego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", a ostatnio widzieliśmy ją na planie teledysku do utworu "Dla zwierząt lepszy świat". Trzeba przyznać, że wokalistka wyrasta na piękną kobietę.

Klaudia Kulawik Kapif

Kiedy ta niepozorna dziewczynka weszła na scenę podczas przesłuchań do I edycji programu "Mam talent", zaskoczyła wszystkich. Kulawik zaśpiewała wtedy utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" zachwycając jury i całą Polskę. W finale zajęła II miejsce. Minęło 5 lat od programu i młoda wokalistka zmieniła się nie do poznania.