Marcela Leszczak: Nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksionych ludzi. Ja mówię językiem ze swojego regionu

Marcela znów "błysnęła".

Gościem poniedziałkowego odcinka "DD TVN" była finalistka "Top Model", Marcela Leszczak. Marcela opowiedziała o swoim nowym projekcie - serialu "Miłość na bogato" oraz o tym, jak znosi ogromną krytykę. Dziewczyna zapewnia, że nie rzuciła modelingu, a występ w serialu nie był spowodowany brakiem zleceń.

Znaczy, z modelingu były propozycje jak najbardziej, jednak jeżeli trafiła się okazja zagrania w serialu, gdzie to za dziecka było moim marzeniem, to po prostu spróbowałam - powiedziała w rozmowie z "DD TVN".

Miłość na bogatoMiłość na bogato

Marcela Leszczak Kapif

Marcin Prokop bez oporów zapytał Marcelę, jak czuje się w z tym, że śmieje się z niej cała Polska. Co ona na to?

Znaczy no... Znaczy nie wiem, czy się śmieją tak naprawdę. Nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksionych ludzi. Nie wiem tak naprawdę, co jest powodem, że się śmieją ze mnie.

Ciekawe, prawda? Jeśli ktoś również się nad tym zastanawia, zapraszamy to lektury: najgłupsze teksty z "Miłości na bogato" - odcinek 1odcinek 2odcinek 3. Marcela tłumaczyła się ze swoich błędów językowych.

My dostajemy scenariusz i główny temat, znaczy jak mamy zacząć i zakończyć. Jednak to, co mówimy, no to już nasza inwencja. A moje błędy? To wynika z tego, że ja pochodzę z Wielkopolski i zauważyłam, że w Warszawie mówi się zupełnie inaczej. Ja mówię językiem ze swojego regionu i wiele słów, które używam, które w Wielkopolsce są w obiegu, mówi się, nie używa się tutaj. Na przykład "pozbadnąć" słowo. To jest ze staropolszczyzny, ale u nas tak się cały czas mówi. To jest, jak jedna ze stron jest dobra i druga strona lekceważy i wykorzystuje tą drugą stronę.

Miłość na bogato, memy Facebook.com

Marcela nie zdecydowała jednak jeszcze, czy ma zamiar rozpocząć edukację w szkole aktorskiej. Oczywiście na swój sposób wyjaśniła wszystkim, dlaczego.

Ciężko jest mi powiedzieć, bo ja spróbowałam, ja liznęłam dopiero tego aktorstwa. Ja też nie jestem aktorką, ja nigdy nie miałam do czynienia z aktorstwem, ja amatorką jestem. I nawet nie byłam w kółkach teatralnych.

Miłość na bogato mat. prasowe

Miłość na bogato mat. prasowe

Finalistka "Top Model" nie przejmuje się krytyką.

Jesteśmy takim narodem, który jest wiecznie niezadowolony. Niezależnie co robię, czy będę modelką czy aktorką i tak będę na językach, bo mam taką osobowość. Nie może cała Polska mnie kochać i nigdy do tej pory cały świat nikogo nie kochał.
Nigdy nie czytałam na swój temat w internecie i na pewno nie będę czytała, bo o każdym z nas piszą. Zabolało mnie to, że ktoś powiedział, że jestem celebrytką [Marcin Tyszka - przyp. red.]. Przykro mi się zrobiło, bo ja COŚ robię. Albo w modelingu, albo też gram tutaj dwa miesiące w serialu i to nie jest, że ja siedzę w domu i jestem celebrytką, bo jestem znana i mam pieniądze. Ja pracuję, ciężko pracuję.

Marcela Leszczak Kapif

Okazuje się, że stolica nie jest jednak dla Marceli miastem "predyspozycji".

Mieszkam w Warszawie od 3 miesięcy i to nie jest takie łatwe, jak każdemu się wydaje. Ja myślę każdego dnia o jutrze.

Tłumaczyła także, dlaczego nie ma tylu zleceń, co koleżanki z programu.

To też nie jest ode mnie zależne. Czekam po prostu na zlecenie od agentki. To też tak szybko się nie dostaje zleceń, ciężko jest - ten tekst brzmi nadzwyczaj znajomo, prawda? ;)

Miłość na bogato, memy Facebook.com

 

aga

Więcej o:
Komentarze (12)
Marcela Leszczak: Nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksionych ludzi. Ja mówię językiem ze swojego regionu
Zaloguj się
 • mi_ia

  Oceniono 64 razy 56

  Przepraszam, ale jak ładna tak głupia

 • jamala

  Oceniono 59 razy 53

  No zakompleksieni ludzie już mają takie skutki. Tu nawet predyspozycje nie pomogą.

 • mika17

  Oceniono 47 razy 45

  mam rodzine w Wielkopolsce, rodowici poznaniacy z poznanskim akcentem ale poza tym, ze na ziemniaki mowia pyry to nie zauwazylam u nich problemow z poprawna polszczyzna.

 • avia123

  Oceniono 45 razy 41

  Jestem Wielkopolanką od pokoleń, a tutejszą gwarą zajmuję się zawodowo. Ta pani ani nie ma pojęcia o wielkopolskiej gwarze, ani nią nie mówi. Popełnia typowy błąd niewykształconych, a aspirujących do wyższych sfer ludzi - błąd hiperpoprawności. Coś świta, ale nie do końca i nie w tych miejscach. Efekty słyszymy. I niech sobie mówi, jak chce, ale niech nie tłumaczy się naleciałościami z Wielkopolski, bo to bzdura. I jeszcze ktoś uwierzy, że tu wszyscy tak mówią...? :-)

 • zuzanna15

  Oceniono 51 razy 41

  "Nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksionych ludzi" ..a w jakim to regionie tworzy się takie potworki???? może miało być: jest skutkiem zakompleksienia ludzi? albo jest cechą zakompleksionych ludzi???
  tylko, że to nie nienawiść skłania ludzi do śmiechu, ale bezgraniczna głupota tego "dzieła" i bezgraniczna naiwność i śmieszność (i niestety koszmarność "artystów")
  ale skoro, pani aktorka i modelka mówi: "Nie wiem tak naprawdę, co jest powodem, że się śmieją ze mnie",
  to tylko oznacza, że TAK NAPRAWDĘ jest prostą bezkrytyczną prowincjonalną marzycielką o wielkim świecie, która nie mając pojęcia o aktorstwie, będąc drewnem, do tego z nieczysta wymową, be polotu i żadnych możliwości, podejmuje się desperackiego aktu WKROCZENIA DO ŚWIATA NA BOGATO!
  i to nie tylko jako bohaterka "arcydzieła", ale również jako prosta dziewucha z warStatu samochodowego!!!
  jeśli nie chcesz być nazywana żałosną celbrytką, nie bądź nią

 • princess_leya

  Oceniono 29 razy 21

  Hahaha, jakiego regionu? Mówisz raczej z poziomu swojego IQ i burackiego wychowania...

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 11

  Wszystko ekstra, ale ludzie wykształceni w każdym regionie mówią prawidłowo po Polsku.
  A to, że ona ma odmienne predyspozycje i mówi jestę aktorę, to już inna sprawa.

 • playboyka

  Oceniono 18 razy 6

  pogieło ją!

 • wilkowiecko

  Oceniono 5 razy 3

  "Marcela Leszczak: Nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksionych ludzi.
  Ja mówię językiem ze swojego regionu"

  Zajmowałem sie ta problematyka i ustaliłem, że język nienawiści wywodzi się w prostej linii
  z języka "ze swojego regionu" lecz nie wiedziałem, co to za język !!!

  Teraz już wiem i dziekuje za oświecenie mnie w tej kwstii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX