Pikej jednak zakłada partię: To już postanowione. Rządzą idioci, mordercy narodu

Pikej wkracza do świata polityki.

"Co się odwlecze, to nie uciecze", i choć czasem mamy nadzieje, że jednak nie nastąpi, to jednak powiedzenie to sprawdza się nad wyraz często. Oświadczenie Pikeja jest na to kolejnym dowodem. W czerwcu odgrażał się buńczucznie, że założy partię polityczną (Pikej założy partię? "Ktoś musi WYPROWADZIĆ ten kraj na zachodnie standardy!"). Dziś na Facebooku jeszcze raz to potwierdził. Dorzucił też kilka bardzo emocjonalnych wykrzyknień i hasełek. Oto jego... "manifest" (?):

Cześć! Nawet nie wiecie jak mnie cieszy dzisiejszy protest.Ludzie wreszcie zaczęli dostrzegać, że rządzą nami idioci ,którzy nic nie robią dla swojego kraju, a tylko dla swojej kieszeni. MORDERCY NASZEGO NARODU- tak trzeba nazwać partie rządzące naszym krajem już od wielu lat!!! Zakładam partię, to już postanowione! Będę zbierał ludzi, którzy chcą naprawić wszystko to co przeszkadza w życiu- nam Polakom,to co nas ogranicza i hamuje rozwój... Plan polityczny mam w głowie niedługo przeleje go na papier. Jeśli nie uda się zmienić tego kraju trzeba będzie stąd uciekać. Ja podejmę próbę zmiany i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie!!! Będę zbierał podpisy zaraz po tym jak przedstawię plan polityczny dam Wam znać gdzie i kiedy!!! Pozdro!

PikejScreen z Facebook.com

To jak, pomożecie? Na Facebooku jest duży posłuch. 398 like'ów, 138 ponownych udostępnień i 196 komentarzy, w tonie różnym, większość jednak w zdecydowanie odmiennym niż odezwa Kukulskiego:

Baranie ty wełniany, wraz ze stworzeniem swojej debilnej partii będziesz stanowił konkurencję dla konkretnych, alternatywnych ruchów politycznych mających o stokroć więcej pojęcia w tych sprawach, jeżeli chcesz przyczynić się dla dobra kraju to nagraj płytę, żeby było się z czego pośmiać, a politykę zostaw odpowiednim ludziom

Całym sercem z Tobą!

Kaczyński, Tusk i PyKej, wolę filmy dokumentalne, szczególnie South Park..

karo