Katarzyna Figura znów NIE DOSTAŁA ROZWODU. Zaczęła nowe życie. Przeprowadziła się do...

Wciąż zamężna aktorka wyprowadziła się wraz z córkami nad morze.
Katarzyna Figura wciąż bez rozwodu Za to wyprowadziła się wraz z córkami nad morze W ten czwartek odbyło się kolejna sporawa rozwodowa Katarzyny Figury. Sąd wciąż nie orzekł o rozwodzie aktorki i Kaia Schoenhalsa. W ten czwartek odbyło się kolejna sporawa rozwodowa Katarzyny Figury. Sąd wciąż nie orzekł o rozwodzie aktorki i Kaia Schoenhalsa. Następne spotkanie odbędzie się dopiero za kilka tygodni, podaje Fakt.pl. Ani Figura, ani jej mąż nie chcieli skomentować tego, co działo się na sali rozpraw. Na pewno było ciekawie, gdyż rozprawa, na której zeznawali świadkowie trwała ponad 3 godziny. Tymczasem Figura postanowiła odmienić swoje życie. Figura i wraz z córkami przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni. Nowe życie aktorki wymaga jednak pewnych nakładów finansowych i to wcale nie małych. Podobno kupiła apartament na ekskluzywnym osiedlu w dzielnicy Orłowo. Nowe mieszkanie nie należy do najtańszych. Za 100 metrów kwadratowych trzeba zapłacić nawet 2 mln zł. Ale za to lokator ma do dyspozycji wielki balkon, miejsce parkingowe, fitness z sauną klubową, bilardem. A najważniejsze, orłowską plażę, oddaloną tylko 5 minut spacerkiem - podaje Se.pl. Córki Figury zaś trafiły podobno do nowej, elitarnej, amerykańskiej szkoły. 11-letnia Koko i 8-letnia Kaszmir mają uczęszczać do szkoły z wykładowym językiem angielskim, chodzić na tenis i basen. Se.pl podaje, że miesiąc nauki w tej szkole kosztuje prawie 3 tysiące złotych. O nowym życiu w Gdyni Figura opowiedziała w porannej telewizji. Nie mogła się nachwalić zmian, jakie za sobą niesie. - Zawsze marzyłam o tym, żeby być blisko wielkiej wody. Zawsze ta woda działała na mnie kojąco - powiedziała w "DD TVN". Figura dodała, że od zawsze chciała mieszkać nad morzem, ale odwodzili ją od tego znajomi. - Sami sobie nakładamy jakieś kajdany i boimy się tego. Wymagało to ode mnie odwagi - dodała. Relacje z Kaiem także uległy ponoć poprawie. - Wcześniej nie szczędzili sobie nieprzyjemności. To odbijało się potem na Koko i Kaszmir, bo rozwścieczeni zmieniali nagle plany co do spotkań z dziećmi, które były już na nie nastawione. Katarzyna widzi, że dzieci kochają swojego tatę i chcą się z nim spotykać, więc nie chce stawać na przeszkodzie - wyznał znajomy gwiazdy w rozmowie z Fakt.pl. Wszystko wskazuje więc na to, że Katarzyna Figura rzeczywiście rozpoczyna nowy etap życia.

W ten czwartek odbyła się kolejna sprawa rozwodowa Katarzyny Figury. Sąd wciąż nie orzekł o rozwodzie aktorki i Kaia Schoenhalsa. Następne spotkanie zostało wyznaczone dopiero za kilka tygodni, podaje Fakt.pl. Ani Figura, ani jej mąż nie chcieli skomentować tego, co działo się na sali rozpraw. Na pewno było ciekawie, gdyż rozprawa, na której zeznawali świadkowie trwała ponad 3 godziny.

Katarzyna Figura Kapif

Tymczasem Figura postanowiła odmienić swoje życie. Figura i wraz z córkami przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni. Nowe życie aktorki wymaga jednak pewnych nakładów finansowych i to wcale nie małych. Podobno kupiła apartament na ekskluzywnym osiedlu w dzielnicy Orłowo.

Nowe mieszkanie nie należy do najtańszych. Za 100 metrów kwadratowych trzeba zapłacić nawet 2 mln zł. Ale za to lokator ma do dyspozycji wielki balkon, miejsce parkingowe, fitness z sauną klubową, bilardem. A najważniejsze, orłowską plażę, oddaloną tylko 5 minut spacerkiem - podaje Se.pl.

Córki Figury zaś trafiły podobno do nowej, elitarnej, amerykańskiej szkoły. 11-letnia Koko i 8-letnia Kaszmir mają uczęszczać do szkoły z wykładowym językiem angielskim, chodzić na tenis i basen. Se.pl podaje, że miesiąc nauki w tej szkole kosztuje prawie 3 tysiące złotych.

Katarzyna Figura Kapif

O nowym życiu w Gdyni Figura opowiedziała w porannej telewizji. Nie mogła się nachwalić zmian, jakie za sobą niesie.

Zawsze marzyłam o tym, żeby być blisko wielkiej wody. Zawsze ta woda działała na mnie kojąco - powiedziała w "DD TVN".

Figura dodała, że od zawsze chciała mieszkać nad morzem, ale odwodzili ją od tego znajomi.

Sami sobie nakładamy jakieś kajdany i boimy się tego. Wymagało to ode mnie odwagi - dodała.

11.09.2013 Gdynia . 38 Festiwal Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni .  FOT. Renata Dabrowska / Agencja Gazeta Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta

Katarzyna Figura Fot. Renata Dąbrowska/Agencja Gazeta

Relacje z Kaiem także uległy ponoć poprawie.

Wcześniej nie szczędzili sobie nieprzyjemności. To odbijało się potem na Koko i Kaszmir, bo rozwścieczeni zmieniali nagle plany co do spotkań z dziećmi, które były już na nie nastawione. Katarzyna widzi, że dzieci kochają swojego tatę i chcą się z nim spotykać, więc nie chce stawać na przeszkodzie - wyznał znajomy gwiazdy w rozmowie z Fakt.pl.

kai schoenhals, katarzyna figura Kapif

Wszystko wskazuje więc na to, że Katarzyna Figura rzeczywiście rozpoczyna nowy etap życia.

aga