Ola Kwaśniewska w "Vivie!": Polacy premiują zachowawczy styl, lubią rzeczy przewidywalne. Jestem uwikłana w...

Ola Kwaśniewska o swojej szafie.

Styl Oli Kwaśniewskiej od lat jest bacznie obserwowany. Choć ostatnio rzadko pojawia się na branżowych imprezach i tak każda jej stylizacja poddawana jest mediach wnikliwej ocenie. Sama zainteresowana rozgryzła już, co podoba się Polakom.

Jestem uwikłana w wizerunek wypracowany przez lata prze rodziców, któremu muszę sprostać (...). Kiedy mam ochotę zaszaleć modowo, cenzuruję samą siebie: może jednak grzeczniej. I rzeczywiści publiczne pochwały zbierałam zwykle wtedy, gdy decydowałam się na rzeczy bardzo klasyczne. Polacy najwyraźniej lubią rzeczy przewidywalne. Premiują zachowawczy styl - mówiła w wywiadzie z "Vivą!"

pokaz, Maciej Zień, ola kwaśniewskaKapif

Jednak elegancki, zachowawczy styl nie jest całkowicie zgodny z jej usposobieniem. Sukienki i szpilki Ola Kwaśniewska wkłada od czasu do czasu. Na co dzień, stawia na wygodę.

Najczęściej chodzę w legginsach i oversize'owych topach. Lubię szybko się ubrać, a nie stać godzinami przed lustrem. Zrobiłam niedawno porządek w szafie i nadal zastanawiam się, z czego mogę zrezygnować, żeby jeszcze bardziej ułatwić sobie poranne wybory - czytamy słowa Kwaśniewskiej w "Vivie!". - (...) W mojej szafie zawsze wiszą dopasowane dżinsy, biała koszula, mała czarna, szorty i rurki w rożnych kolorach, luźne topy, głównie białe i szare, oraz legginsy w przeróżne wzory.

Ola KwaśniewskaForum

Ola KwaśniewskaEastNews

Styl Kwaśniewskiej zmieniał się przez lata.

Jako nastoletnia fanka Nirvany i Rage Against The Machine byłam "grunge'ówą", chodzącą w rozciągniętych swetrach mojego taty i pomarańczowych martensach - mówiła w "Vivie!".

Cóż, nie sposób nie docenić, zmian, jakie zaszły w sposobie ubierani Oli Kwaśniewskiej.

Aleksandra KwaśniewskaFORUM

Aleksandra KwaśniewskaFORUM

karo

Więcej o:
Komentarze (3)
Ola Kwaśniewska w "Vivie!": Polacy premiują zachowawczy styl, lubią rzeczy przewidywalne. Jestem uwikłana w...
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 14 razy 8

  No proszę. Największa przyjaciółka cellulitu Herbusiowej się odnalazła i zabrała głos.

 • koja

  Oceniono 9 razy 3

  No tak to się nazywa problem. Co na siebie włożyć.Niech kobieta lepiej znajdzie pomysł na życie.Bywa tu i tam, wywiady w brukowcach.I wszystko.

 • Gość: eda

  0

  Odkąd ruszył program Kwaśniewskiej Lekcja Stylu, kobiety i dziewczyny skorzystały z rad, zaczęły bardziej kobieco się ubierać, chętnie noszą eleganckie sukienki długie i krótkie. W ogóle powinna panować kobieca moda na noszenie ładnych sukni. Pamiętamy jak fatalnie chłopięco ubierały się dziewczyny i kobiety, byle jak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX