Natalia Rybicka zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?

Jak zwykle piękna.
Natalia Rybicka zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda aktorka?Jak zwykle pięknie! Żegnajcie długie, lekko falujące włosy! Natalia Rybicka obcięła swoje piękne włosy i nie jest to zmiana na gorsze. Aktorka prezentuje się świetnie! Żegnajcie długie, lekko falujące włosy, witaj krótka fryzuro! Natalia Rybicka obcięła swoje piękne włosy i nie jest to zmiana na gorsze. Jak wygląda aktorka po wizycie u fryzjera mogliśmy się przekonać na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Naszym zdaniem śliczna aktorka w nowej fryzurze prezentuje się naprawdę świetnie. Podoba się Wam metamorfoza Natalii Rybickiej?

Żegnajcie długie, lekko falujące włosy, witaj krótka fryzuro! Natalia Rybicka obcięła swoje piękne włosy i nie jest to zmiana na gorsze. Jak wygląda aktorka po wizycie u fryzjera mogliśmy się przekonać na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Natalia Rybicka Kapif

Naszym zdaniem śliczna aktorka w nowej fryzurze prezentuje się naprawdę świetnie. Podoba się Wam metamorfoza Natalii Rybickiej?

Natalia Rybicka Kapif

Natalia Rybicka Kapif

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
Natalia Rybicka zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?
Zaloguj się
 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 22 razy 14

  Akurat jeśli o nią chodzi,to nie jest ważne, czy ma długie włosy,czy krótkie.To jest dobra młoda aktorka.Dla niej ten zawód ,to nie rodzaj kuglarstwa . Była świetna w serialu "Londyńczycy",jak i cała obsada(Więckiewicz),a również i serial był bardzo dobry.

 • fanizymiko

  Oceniono 34 razy 4

  Pani występująca w serialach i sporadycznie ocierająca się o normalne kino zmieniła fryzurę...

  Jak redaktory niewiele potrzebują by stworzyć njusa:))

 • ng1993

  Oceniono 3 razy -3

  jakoś mnie to nie poruszyło...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX