"Dorota spakowała walizkę i wyprowadziła się z domu". Kryzys w związku Sztaby i Szelągowskiej?

Po ponad 10 latach zdecydowali się na ślub i wtedy przyszedł kryzys.
Kryzys w związku Sztaby i Szelągowskiej? "Dorota spakowała walizkę i wyprowadziła się z domu" Dorota Szelągowska i jej syn Antek wyprowadzili się z domu Adama Sztaby - donosi "Na Żywo". Para niedawno pobrała się po dziesięciu latach związku Adam Sztaba i Doroty Szelągowska są razem już ponad dekadę. Niedawno zdecydowali się zalegalizować swój związek. Pobrali się pod koniec maja. Jak informuje "Na Żywo", trzy miesiące po ślubie związek kompozytora i córki znanej pisarki przeżywa kryzys. - Decydując się na ślub, chcieli odświeżyć trwający 10 lat związek, uzdrowić go. Niestety, trapiące parę problemy nie zniknęły - donosi tabloid. - Adam Sztaba wrócił do domu i przeżył szok. Nie zastał w nim swojej żony Doroty Szelągowskiej, ani jej syna Antka. Brakowało ich rzeczy osobistych. Adam nadaremnie próbował zadzwonić do żony. Podobno w związku Sztaby i Szelągowskiej nie działo się dobrze od dawna. Partnerka kompozytora miała mu za złe, że rodzina jest dla niego na drugim miejscu. Pierwsza zawsze była oczywiście muzyka. Jak twierdzi tabloid, Sztaba w domu był raczej gościem. Znajomi pary mieli już dawno zauważyć, że muzyk jest pracoholikiem. - Wciąż jeździ na koncerty, a nawet, gdy jest w domu, zaszywa się w studiu nagraniowym i komponuje - mówi informator tabloidu. W końcu partnerkę muzyka podobno dopadły wątpliwości. Zaczęła się zastanawiać, czy taki związek ma sens. Postanowiła wyprowadzić się z domu i dać Sztabie czas, aby zatęsknił za nią i jej 12-letnim synem. - Czasami mam dosyć, że sama muszę wędrować po zakupy, że z przyjaciółką idę na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Wtedy mi coś puszcza - cytuje wypowiedź Szelągowskiej "Na Żywo". Za związek córki z muzykiem kciuki trzyma Katarzyna Grochola. Pisarka podobno uwielbia swojego zięcia i liczy, że małżonkowie zażegnają kryzys.

Adam Sztaba i Doroty Szelągowska są razem już ponad dekadę. Niedawno zdecydowali się zalegalizować swój związek. Pobrali się pod koniec maja. Jak informuje "Na żywo", trzy miesiące po ślubie związek kompozytora i córki znanej pisarki przeżywa kryzys.

Decydując się na ślub, chcieli odświeżyć trwający 10 lat związek, uzdrowić go. Niestety, trapiące parę problemy nie zniknęły - donosi tabloid. - Adam Sztaba wrócił do domu i przeżył szok. Nie zastał w nim swojej żony Doroty Szelągowskiej ani jej syna Antka. Brakowało ich rzeczy osobistych. Adam nadaremnie próbował zadzwonić do żony.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska KAPIF

Podobno w związku Sztaby i Szelągowskiej nie działo się dobrze od dawna. Partnerka kompozytora miała mu za złe, że rodzina jest dla niego na drugim miejscu. Pierwsza zawsze była oczywiście muzyka. Jak twierdzi tabloid, Sztaba w domu był raczej gościem. Znajomi pary mieli już dawno zauważyć, że muzyk jest pracoholikiem.

Wciąż jeździ na koncerty, a nawet, gdy jest w domu, zaszywa się w studiu nagraniowym i komponuje - mówi informator tabloidu.

W końcu partnerkę muzyka podobno dopadły wątpliwości. Zaczęła się zastanawiać czy taki związek ma sens. Postanowiła wyprowadzić się z domu i dać Sztabie czas, aby zatęsknił za nią i jej 12-letnim synem.

Czasami mam dosyć, że sama muszę wędrować po zakupy, że z przyjaciółką idę na Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Wtedy mi coś puszcza - cytuje wypowiedź Szelągowskiej "Na żywo".

Za związek córki z muzykiem kciuki trzyma Katarzyna Grochola. Pisarka podobno uwielbia swojego zięcia i liczy, że małżonkowie zażegnają kryzys.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, syn Antek Kapif

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska Kapif

majk