Kolejny koncert Dody jednak się NIE odbędzie: Prosimy też o wyrozumiałość

Doda czuje się lepiej?
Kolejny koncert Dody odwołany Gwiazda wciąż jest osłabiona Dalsze losy trasy koncertowej Dody "Fly High Tour" nadal stoją pod znakiem zapytania. Póki co, ekipa piosenkarki poinformowała, że najbliższy koncert gwiazdy zostanie odwołany. - Koncert w Krakowie się nie odbędzie. Doda dołoży wszelkich starań, by spotkać się tam z fanami. Ze względu na stan zdrowia artystki, spotkanie to będzie jednak krótsze niż planowano. Fanów serdecznie zapraszamy na otwarcie salonu Media Expert w Centrum Handlowym Plaza w Krakowie, które odbędzie się w czwartek o godzinie 15:00. Prosimy też o wyrozumiałość, zarówno ze strony fanów, jak i mediów - czytamy na Facebooku Dody. Mamy nadzieję, że gwiazda już niebawem wróci do zdrowia.

Dziś rozmawialiśmy z rzecznikiem prasowym Dody, który poinformował nas, że dalsze losy trasy koncertowej "Fly High Tour" i jej promocji ciągle stoją pod znakiem zapytania (Zobacz: Co z kolejnymi koncertami Dody? Nowe wiadomości o stanie zdrowia piosenkarki. Rzecznik mówi...). W ciągu kilku godzin sytuacja stała się jednak bardziej klarowna. Ekipa piosenkarki poinformowała bowiem, że następny koncert niestety zostanie odwołany.

Koncert w Krakowie się nie odbędzie. Doda dołoży wszelkich starań, by spotkać się tam jutro z fanami. Ze względu na stan zdrowia artystki, spotkanie to będzie jednak krótsze niż planowano. Fanów serdecznie zapraszamy na jutrzejsze otwarcie salonu Media Expert w Centrum Handlowym Plaza w Krakowie o godzinie 15:00.
Prosimy też o wyrozumiałość na miejscu, zarówno ze strony fanów, jak i mediów  - czytamy na Facebooku Dody.

DodaScreen z Facebook.com

Liczymy jednak na to, że skoro Doda może przybyć na spotkanie z fanami, jej stan zdrowia uległ poprawie. Mamy nadzieję, że sił będzie jej tylko przybywać.

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Kolejny koncert Dody jednak się NIE odbędzie: Prosimy też o wyrozumiałość
Zaloguj się
 • atesia88

  Oceniono 31 razy 23

  Mieszkam w Krakowie, a nie obiło mi sie o uszy żeby jutro dożynki były :p

 • jason.

  Oceniono 20 razy 16

  Zapraszam ją na wieś do Sławęcina podobno tam kury słabo niosą jaja po takim jej śpiewaniu będą niezłe jaja...

 • grzesio123

  Oceniono 19 razy 11

  tłumaczę na polski - ostatnie występy niejakiej Dody przynosiły straty, więc aby nie przyznać się, że to koniec jej kariery wymyślono zagrywkę z upadkiem i tym sposobem wykręcić się z całego interesu.

 • pan.malowany

  Oceniono 13 razy 5

  Queen Team - obsikane majtki a nie team

 • hydroxymetan

  Oceniono 6 razy 4

  No i gitara. Przynajmniej ludziom psy nie będą wyły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX