Gwiazdy narzekają na pokaz La Manii: Olejnik stała, Lewandowska i Pazura na jednym krześle

Nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Do tej pory, gdy gwiazdom jakaś branżowa impreza się nie podobała, wymieniały krytyczne uwagi jedynie między sobą. Wczorajszy pokaz La Manii przełamał jednak tę barierę. W gronie narzekających na środowe wydarzenie była Joanna Horodyńska. Na swoim Facebooku narzekała, że kreacje musiała oglądać z perspektywy... toalety.

Joanna Horodyńska Facebook.com

Joanna Horodyńska Facebook.com

Joanna Horodyńska Kapif

W prostych, celnych zdaniach na swoim blogu wypunktowała zaniedbania organizacyjne także Ewa Wojciechowska . Przy okazji dostało się niektórym gościom, których zachowanie nie było do końca eleganckie.

 

Zaproszeń rozesłano 1000, a miejsc siedzących było 250 - czytamy. - Większość gości przyszła na pokaz na godzinę przed jego rozpoczęciem i dokładnie tak, jak wczoraj pisałam, zaczęli zdejmować kartki nazwiskami w pierwszych rzędach i spokojnie siadać. Na prośby obsługi, że miejsca są zarezerwowane dla mediów i gwiazd, jedna z pań tonem nieznoszącym sprzeciwu odpowiedziała: "Proszę pana, kto pierwszy, ten lepszy!".

Dalej Wojciechowska szczegółowo opisuje, które z gwiazd musiały oglądać pokaz w partyzanckich warunkach.

Monika Olejnik stała, a Joanna Horodyńska w pięknej sukience siedziała na schodach. Tomasz Jacyków natomiast prosił mnie, żebym koniecznie wspomniała o "postawie" Edyty Pazury, która, gdy okazało się, że nie ma dla niej miejsca, spokojnie stanęła pod ścianą. Kiedy potem jednak wróciła do nas, i razem z Anną Lewandowską we trójkę siedziałyśmy na dwóch krzesłach, Tomasz mówił do niej: "Za skromna jesteś, moja droga! Trzeba było zrobić awanturę i zażądać krzesła!". Stał również Kuba Wojewódzki.

Anna Lewandowska WBF

Jedną z celebrytek, które przyszły na pokaz bez zaproszenia i usiadły w pierwszym rzędzie, była Katarzyna Skrzynecka - informuje portal Afterparty.pl.

Jej obecność zdziwiła wszystkich zgromadzonych - ciężko bowiem uznać ją za ikonę stylu, którą można utożsamiać z eleganckimi i klasycznymi projektami La Manii - czytamy.

Katarzyna Skrzynecka Kapif

 

alex

Więcej o:
Komentarze (31)
Gwiazdy narzekają na pokaz La Manii: Olejnik stała, Lewandowska i Pazura na jednym krześle
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 179 razy 173

  Celebrytów coraz więcej to i krzesełek brakuje. Śmieszni ci ludzie. Siedziała na schodach,koło wc a na ściankach i tak się ustawiają.. Honoru trzeba nie mieć.

 • pan.malowany

  Oceniono 124 razy 116

  Teraz Przetakiewicz bedzie przepraszac i ramch przeprosin kazdej obrozonej wysle jaks szmate, ktora zalega i jest niesprzedawalna..hahaha - ot prozniacze pindy

 • art_102

  Oceniono 98 razy 90

  Ja tam gwiazd nie widzę, no może za wyjątkiem Olejnik, czy medialnego Wojewódzkiego, reszta to jakieś cichodajki, czyjeś żony, "matki, żony i kochanki", których praca polega na bywaniu na wszystkich warszawskich wyżerkach. Nawet nie samo bywanie jest istotne, ale wejście w fleszach aparatów, celem trafienia następnego dnia do szmatławców . Co do miejsc siedzących, to zdecydowanie bardziej zasługuje na nie Skrzynecka, która przynajmniej w paru filmach zagrała, jakeś pyty wydała, niż taka Horodyńska, co jest znana z tego, ze zaświeciła gołą dupą na imprezie.

 • chlopskirozum

  Oceniono 58 razy 52

  Ta marka to niestety chała. Więc pokaz adekwatny.

 • pan.malowany

  Oceniono 51 razy 49

  Aaaahahhaaaa....co za prozne glaby celebryckie, obciach, obciach i nic tylko obciach

 • dvla

  Oceniono 51 razy 47

  była konkubina kulczyka promuje swoja mareczke w dzikiej Polsce a pismaki sie podniecaja jakby franciszek przyjechal

 • browaryr

  Oceniono 45 razy 37

  jakim cudem można podniecać się szmatami-fetyszyści???

 • teona

  Oceniono 34 razy 20

  Odpowiednie miejsce dla odpowiedniej osoby :))

 • kazio.maciolka

  Oceniono 87 razy 17

  skrzynecka jak zwykle wiocha- nie zaprosili, to bez zaproszenia przylazła hehehe. Nie wstyd Ci Kasiu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX