Książę Harry do księcia Williama: Przestań flirtować. Poradź sobie z tym!

Książę Harry i książę William lubią z siebie żartować.

Książę Harry i książę William wzięli udział w akcji charytatywnej upamiętniającej zmarłych 11 września w trakcie ataku na World Trade Center pracowników firmy brokerskiej BGC. Na jeden dzień spróbowali swoich sił w zawodzie brokera i negocjowali umowy na ogromne sumy ze znanymi firmami jak Barclays czy Merrill Lynch. Humory im odpisywały. Książę Harry w trakcie telefonicznych rozmów pozwolił sobie na odważny żart z księcia Williama.

Przestań flirtować. Poradź sobie z tym! - wypalił Harry do Williama, czytamy na "Daily Mail".

Britain's Prince Harry (L) and Prince William (2nd R) take part in a trade on the trading floor of BGC Partners in London September 11, 2013. The company, formerly part of Cantor Fitzgerald, holds a Charity Day each year to commemorate the 658 employees who lost their lives in the 9/11 attacks on the World Trade Centre in New York.  REUTERS/Chris Jackson/pool (BRITAIN - Tags: ANNIVERSARY BUSINESS ROYALS) REUTERS

Jednak jeden żart to dla rozbawionego Harry'ego, to za mało. Z jego ust co chwila wychodziły jakieś perełki. Książę Harry przyznał, że odkąd William został ojcem, tematyka dziecięcia całkowicie go pochłania:

Kiedy rozmawia przez telefon, cały czas mówi o dziecku. Ja jestem zdecydowanie lepszy w rozmowie o helikopterach - przyznał ze śmiechem Harry.

Książę William nie uniknął pytania od ciekawskiego klienta o nowo narodzonego synka, księcia George'a:

Ma się bardzo dobrze, dziękuję. Śpi całkiem dobrze - dopowiedział William.

Książę Harry, książę William East News

Humor tego dnia dopisywał księciu Harry'emu. Kiedy odebrał telefon od innego brokera o imieniu George, dał mu królewską aprobatę:

Bardzo dobre, mocne imię - zażartował.

Książę Harry, książę William East News

Książę William starał się dorównać żartownisiowi, Harry'emu. W pewnym momencie sugerował nawet, że wcale nie jest księciem:

To wszystko jest zmyślone. Tak naprawdę nazywam się Gary - powiedział.

W trakcie akcji to książę Harry okazał się odważniejszym negocjatorem:

To było bardzo ciekawe słuchać ich obu i obserwować, kto jest bardziej pewny siebie. Harry wypadł bardzo dobrze - zachwalał go makler Nick Thompson, który pomagał im przypieczętować lukratywny kontrakt.

Książę Harry, książę William Reuters

Książę William miał jednak inne mocne strony:

William był bardzo uprzejmy i bardzo skuteczny - powiedział Xavier Alcan, dyrektor w BGC.

Akcja odbyła się już po raz 9. Od początku jej istnienia zebrano 89 milionów dolarów. Pieniądze zasiliły organizacje charytatywne w Wielkiej Brytanii i za granicą.

Vic

Więcej o:
Komentarze (1)
Książę Harry do księcia Williama: Przestań flirtować. Poradź sobie z tym!
Zaloguj się
  • laska3

    Oceniono 19 razy 15

    Łomatko, upamiętniają zmarłych 11 września i wygłupiają się przez telefon zbierając kasę?! A gdzie msza święta, składanie kwiatów pod pomnikiem, mała procesja? Dziwni ci Angole.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX